Tereza Maxová napsala krásné narozeninové přání svému synovi Tobymu. Ten oslavil již 22. narozeniny

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tereza Maxova
Zdroj: Profimedia

Modelka Tereza Maxová je nejen velmi krásnou a zaměstnanou ženou, ale také maminkou tří dětí. Málokdo by tipoval, že tomu nejstaršímu je už 22 let!


Syna Tobiase má modelka s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem, kterého si v roce 2000 vzala. Manželství ale nevydrželo a rozvod přišel již o čtyři roky později. Následně se vzdala za Buraka Oymena, se kterým má dceru Mínu a syna Aidena.

Přesun do Čech syn nenesl dobře

Po mnoha letech strávených v zahraničí se modelka rozhodla ukázat dětem svou rodnou zemi a natrvalo se vrátila do Čech.

„Děti chodí v Praze do mezinárodní školy, ale je pravda, že jsme často na cestách. Zrovna včera jsem se vrátila z Londýna, kam jsem jela zkouknout nejstaršího Tobiáše a jeho studentský život, no spíš jeho výsledky a taky doupátko. Ale nebyla to taková hrůza,“ řekla v březnu pro deník Super.

Ve stejném rozhovoru pak práskla, že nejhůře to nese nejstarší syn Toby.

„Stýská se mu. Dokonce vyslovil přání, abychom se odstěhovali do Londýna a on mohl zpět domů. Holt maminčin VIP servis je VIP servis,“ řekla se smíchem, ale bylo jasné, že jí to jako maminku trápí.

Není tedy divu, že jakmile to šlo, trávila s ním čas. Například spolu jeli na dovolenou na řecké Kykladské ostrovy.

„Toby. Konečně jsem si ho kluka taky užila,“ napsala ke společné fotce s ním na instagramu a bylo tedy jasné, že je ráda, že ho má chvíli zase u sebe.

To nejlepší teprve přijde

Nyní sdílela modelka další společnou fotku, tentokrát ku příležitosti synovo 22. narozenin.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

„Krásné narozeniny Toby. Každý den, kdy mohu sledovat, jak se stáváš úžasným mužem, je dar. A to nejlepší teprve přijde,“ napsala k fotce.

Ke gratulacím se začali okamžitě přidávat nejen modelčini fanoušci, ale i známé osobnosti. Ti se shodli, že je Toby velmi pohledný mladý muž.

Navíc si nelze nevšimnout, že je mamince velmi podobný! Není tedy divu, že se občas věnuje i modelingu. Ale jak sám řekl, je to pouze okrajově a hlavně se zaměřuje na studium.

„Je to docela vzrušující, ale chci, aby to byla zábava, nejen práce, i když jako práci to samozřejmě beru taky. Baví mě vše okolo modelingu, například poznávat lidi,“ uvedl Toby před dvěma roky v rozhovoru.

Zdroje: Super, OnlyU, Instagram, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články