Tereza Mašková zazpívala na Poctě Karlu Gottovi v neskutečně dlouhých nehtech. Sotva udržela mikrofon

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza maskova
Zdroj: Profimedia

Koncert na poctu zesnulému zpěváku Karlu Gottovi byl dlouho očekávanou akcí, o které se mluvilo měsíce. Není se tedy čemu divit, že se jednalo o velkolepou událost, na které se sešla řada Mistrových fanoušků, ale především celebrit, které vzdaly Gottovi hold. Objevila se mezi nimi i Tereza Mašková.

Na slavnostní příležitost, při které zazněly největší hity zpěváka z úst mnoha českých celebrit, se účinkující rozhodně těšili, zároveň to pro ně ale byla stresová situace. Zpívat hity hudebníka, který získal přes 40 zlatých Slavíků, byla i pro velké hvězdy obrovská čest.

Kromě hudebního působení se navíc všichni snažili vypadat dobře, předvést společenský model. Některým se to povedlo více, jiným méně. Tereza Mašková si dala na svém outfitu nejspíš hodně záležet, v některých ohledech to ale možná přehnala.

Oranžové pařáty

Mašková se v minulosti proslavila jako vítězka soutěže Česko Slovenská SuperStar. V té zaujala i svým originálním vzhledem, konkrétně růžovými vlasy. Ačkoli už se od té doby párkrát objevila s jinou barvou na hlavě, nakonec zjistila, že právě sytě růžová jí sedí nejvíc.

Na tu proto také vsadila i na koncertě pro Karla Gotta. Oblékla na sebe společenský top s dlouhým rukávem a dlouhou sukni. Oba kousky by vlastně nevypadaly až tak špatně, kdyby jí mezi nimi nekoukalo břicho. Kvůli ozdobnému pruhu na obou částech modelu to z dálky vypadalo, jako kdyby na sobě měla v pase připnutou otevřenou ledvinku.

tereza maskova

Zdroj: Profimedia

Ještě víc ale pravděpodobně zaujaly přihlížející její nehty. Převažovala na nich oranžová barva, aby to ale bylo zajímavější, některé zůstaly bílé. Délkou nehtů se pak pokusila Tereza překonat nejspíš světový rekord, takže není jasné, jak v pařátech vůbec dokázala udržet mikrofon.

Plyšová Mašková

Na pódiu předvedla po pěvecké stránce Mašková skvělý výkon. Kolegové, kterým se nezdál její model, možná změnili názor, když se s nimi potom po představení objímala. Zblízka je totiž vidět, že je její model semišový. Tereza se tak vlastně proměnila ve velkého chodícího plyšáka.

tereza maskova

Zdroj: Profimedia

Na druhou stranu její nehty vypadají na detailní fotce snad ještě děsivěji a ledvinku u pasu má stále. Ačkoli tak její model nebyl úplná katastrofa, zvolit mohla trochu lépe. Důležité ale je, že Karlu Gottovi společně s dalšími vyjádřila poctu a její účinkování na koncertě bylo upřímné.

Přítomným se Tereza líbila a Gott by její vystupování jistě ocenil. A už kvůli růžovým vlasům, ke kterým se po několika blonďatých pokusech zpěvačka opět vrátila, jí fanoušci nejspíš odpustí všechno.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články