Tereza Mašková odložila svatbu s partnerem. Není si jistá, kdy ke sňatku dojde

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza maskova
Zdroj: Profimedia

Celebrity se musí naučit, jak kombinovat pracovní život s tím osobním. O jejich vztazích se hodně mluví, pokud tak něco nevychází, je to ještě komplikovanější než u jiných. Zpěvačka Tereza Mašková o tom ví své, dala totiž práci přednost i před svatbou.

Proslavila se v roce 2018 jako vítězka soutěže Československá superstar. Zapsala se do povědomí fanoušků nejen svým velkým hlasem, ale také růžovými vlasy, které jsou pro ni dodnes typické. Jeden člověk se do nich ale zamiloval více než ostatní.

Už nějaký čas randí Tereza s s producentem Oliverem Žilákem, delší dobu jsou dokonce zasnoubeni. Svatba jim ale stále nějak nevychází a může za to částečně i Terezina práce. O tom, jak to spolu s partnerem teď mají, promluvila v rozhovoru pro server Extra.

Partner v práci i v životě

S Oliverem se dala Tereza dohromady přes svou práci. On tak trochu musel tušit, že je pro ni zpěv a vydávání nových písniček vším, takže vztah bude muset jít občas stranou. Nejspíš ale nečekal, že bude svatba tak dlouho odkládána.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Anna Mašková (@terezaa.maskova)

„Můj přítel je zároveň můj manažer, protože je na každém vystoupení se mnou. Je pro mě obrovskou podporou, umí mě uklidnit. Já se totiž umím hodně stresovat,“ prozradila před časem Mašková pro Super. Tehdy tvrdila, že se snaží práci od soukromí oddělit.

„Snažíme se práci filtrovat. Někdy se i chytneme, ale snažíme se to vybalancovat,“ vysvětlila. Jenomže teď to vypadá, že se její slova úplně nenaplnila. Tereza má totiž stále práce plno, a se svatbou tak podle jejích slov není úplně kam spěchat.

Žádná ponorka

„Ano, chodíme spolu stále. Vlastně je to neuvěřitelné, ale žádná ponorka se nedostavila. Nějaké diskuze ohledně svatby proběhly, ale všechno má svůj čas,“ říká Tereza v nejnovějším rozhovoru pro deník Extra. Podle ní na sňatek dojde.

„Svatba se plánovala, já o tom pořád mluvím, ale tenhle rok byl opravdu náročný, co se týče práce, ale zase jsem ráda, protože jsem dokončila album, které vyjde v říjnu. Takže svatbu jsme na chvilinku odložili, snad příští léto se poštěstí,“ prohlásila.

A co na to Oliver? Jak už bylo řečeno, vždy věděl, že je pro Maškovou práce na prvním místě. Věří její lásce a tomu, že jednou se svého velkého dne společně dočkají. Navíc prý už mají minimálně předem sestavený plán hostů. „Zatím jsme na šedesáti, což ještě není žádná hrůza. Buď budeme škrtat, nebo přidávat,“ směje se zpěvačka.

Zdroj: Instagram, Extra, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články