Tereza Kostková nazvala své začátky ve StarDance úletem. Před 15 lety nosila ofinu a masivní šperky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza kostkova
Zdroj: Profimedia

Tereza Kostková platí za skvělou českou herečku, ale také je úspěšnou moderátorkou, především tanečního pořadu StarDance, jehož letošní ročník v sobotu skončil vítězstvím herce Jana Ciny.

Tereza pak na svém Instagramu zavzpomínala na předchozí ročníky, protože je jako moderátorka v pořadu už od samého začátku. První fotografie s Markem Ebenem je tak stará už 15 let. Tereza se ale vůbec nezměnila, je pořád stejně krásná a vyloženě zraje. 

S kolegou Markem Ebenem jsou skvělá dvojka 

Tereza je velmi známá svými moderátorskými schopnosti a společně s Markem Ebenem tvoří oblíbenou moderátorskou dvojici, na kterou se diváci pokaždé velmi těší. Tereza na svůj účet napsala: „A slíbená retro procházka s Markem některými staršími ročníky StarDance.

Pamatujete? První fotka je 15 let! To je fakt úlet!“ přiznala Kostková, která jako důkaz poskytla sérii snímků, na kterých je společně se svým kolegou. První fotografie je z nich nejstarší. Marek Eben je jako obvykle oblečený do černého obleku, který k němu vyloženě sedí.

Marek celé roky nosí stejný sestřih a také vousy má upravené pokaždé stejně. Nic to ale nemění na tom, že má šmrnc a mnohé fanynky i diváci pořadu by ho rádi viděli jako budoucího prezidenta České republiky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kostková (@terakost)

Kostková i Eben se věkem vůbec nemění

Tereza Kostková na nejstarším snímku oblékla černé šaty se špagetovými ramínky, v pasu má širokou stuhu. Na krku má velmi výrazný šperk, v té době nosila ofinu a dlouhé vlasy má vzadu sepnuté. Na snímku je rozesmátá a je vidět, že se těší na novou zkušenost. 

I na dalších snímcích k sobě oba moderátoři dokonale ladí. Není divu, že jsou oblíbenou dvojicí, protože jeden skvěle doplňuje toho druhého. Oba mají svůj smysl pro humor, Eben se většinou strefuje do soutěžících nebo poroty, ale Tereza vše zachraňuje nejen svými slovy, ale také krásou. 

Komentáře u jejích fotografií stojí také za to. Všichni pochválili její poslední outfit, který oblékla na finále soutěže. Objevily se ale i takové reakce, ve kterých se diváci přiznali, že na StarDance koukají od samého začátku a všímají si, jak Tereza zraje.

„Terezko, dříve jsi měla takové krásné dlouhé a černé vlasy, to ti moc slušelo. Teď ti to taky sice sluší, ale když tě vidím, stále na tu dobu vzpomínám,“ zněl jeden z nich. 

Zdroj: Instagram 

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články