Tereza Kerndlová zavzpomínala žhavým snímkem na natáčení v Dubaji. Dostala se i na místa, kde je to zakázané

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Karndlová Tereza
Zdroj: Profimedia

Čím je venku větší zima, tím více se na sociálních sítích objevují fotografie našich celebrit v plavkách. Výjimkou není ani zpěvačka Tereza Kerndlová. Ta se na svém Instagramu pochlubila fotografií z Dubaje. Jak ale přiznala v popisku, jedná se o tři roky starý snímek.

Na fotce je krásná brunetka v jednodílných bílých plavkách s květinovým motivem. Plavky mají průstřihy na boku a také pořádně sexy výstřih.

Natáčení v Dubaji

Jak vyplývá z popisku, tuto fotografii nabídl jako vzpomínku zpěvaččin mobilní telefon a jedná se o její pracovní dovolenou v Dubaji.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Tam vyjela umělkyně v květnu roku 2018, aby tam mohla natočit svůj hudební videoklip. Jak se ale ukázalo, nebylo to tak jednoduché.

Zákaz ji nezastavil

Jak se po návratu domů svěřila deníku Blesk, se svým štábem natáčela v zemi šejků i na místech, kde se to vůbec nesmí.

„Vyřešili jsme to pronájmem nádherné jachty, a tím pádem jsme neměli žádná omezení. Vše se točilo z lodi. Jachtu jsme si při natáčení užili jak přes den za nádherného počasí, tak i v noci, kdy vznikaly některé záběry,“ prozradila nadaná hudebnice.

Druhý domov ve Španělsku

To ale neznamená, že je Tereza zavřená doma. Ani ne před týdnem se totiž vrátila zpátky domů do Čech. Jinak se zdržovala ve svém domě ve Španělsku.

Kvůli covidu přišla zpěvačka o většinu své práce, tak se rozhodla, že aspoň zvelebí dům, který vlastní ve španělské vesnici zvané Estepona.

Po návratu byla hned zkontrolovat své rodiče, kteří oba patří do rizikové skupiny. Její otec překonal rakovinu a její maminka s ní bojuje ještě nyní, a to už podruhé.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články