Tereza Kerndlová vystavila své ladné křivky v plavkách. O této postavě se může mnohým jen zdát

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Tereza Kerndlová patří k celebritám, které si svou krásu uvědomují a rády se s ní chlubí na internetu. Její Instagram je plný fotografií z osobního života a fanoušci právem oceňují každou novinku, se kterou se kráska pochlubí. Není se tak čemu divit, že je často prosí o pomoc.

Tereza nepatří k těm, kteří jenom sdílejí fotku a nechají ji ležet ladem. Využívá situace a k velké části obrázků připíše něco, co donutí fanoušky komunikovat a na fotografii nějak reagovat. V nedávné době přidala dvě fotografie, u kterých žádala o radu, na které jí to sluší víc.

Ukázalo se, že fanouškům se tenhle styl příspěvků líbí, Kerndlová tak přidala další příspěvek, tentokrát z pláže. A fanoušky oslnila ne jedním modelem plavek, ale hned dvěma, a každý představila z jiného úhlu. Pak položila otázku, která dlouho nemusela čekat na reakce.

Šla na jistotu

Kerndlová si byla jistá, že se fotky budou fanouškům líbit. Už minule se totiž přesvědčila, že když se jich zeptá, kde jí to sluší víc, dostane tunu pozitivních odpovědí, a ať už si fanoušci vyberou první, nebo druhou fotku, vždy bude vlastně výsledkem chvála.

„Když se vám minule první retrospektiva líbila, tak dávám druhou. Je zajímavý vědět, co se vám líbí, ráda si nechám poradit. Pište: 1, nebo 2?“ zeptala se zpěvačka. Přidala na Instagram fotografie z pláže ze Španělska, kde si užívá krásného počasí a po večerech nejspíš s úsměvem prochází komentáře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Na první fotce se postavila k fanouškům pravým bokem a předvedla se v jednodílných bílých plavkách. Pózu doplnila svůdným úsměvem a rukou ve vlasech. Na druhé fotce je Kerndlová v černých plavkách, ruce má v bok a bosé nohy si chladí v moři.

Obě mají něco do sebe

Fanoušci se v názorech někdy rozcházejí, jindy zase shodují. Někteří mají za to, že je jednoznačně hezčí fotka v bílém, která dělá z Terezy doslova anděla. Jiní zase tvrdí, že jí to sluší na druhé fotce v černém. Komentářů je celá řada, jeden mezi nimi ale převládá.

A to ten, který tvrdí, že na obou fotkách vypadá kráska dokonale, a je tedy jedno, co si na sebe vezme, protože jí to sluší úplně ve všem. Tuto myšlenku vyjadřuje hned několik lidí, a Tereze její dilema tak nejspíš fanoušci rozlousknout nepomohli.

Nicméně jejich názory jí určitě dělají radost a je jasné, že s takovou podporou se ráda brzy pochlubí nějakou další fotografií. Ostatně to vypadá, že se lidé už nemohou dočkat, až zase budou slavné zpěvačce moci říci svůj názor, který pro ni tolik znamená.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články