Tereza Kerndlová už zase vystavuje svůj dekolt v plavkách u moře. Ve Španělsku ale má i jiné plány

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kerndlova Tereza
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Tereza Kerndlová je zpátky ve Španělsku. Štědrý den ještě strávila s rodiči na Moravě, novoroční zdravici už ale poslala kráska ze svého druhého domova v jihozápadní části Evropy. Tereza přidala na Instgram vysmáté fotografie v plavkách a prozradila své budoucí plány.

Tereza Kerndlová a její manžel René Mayer žijí už nějakou dobu ve Španělsku. Hnědovlasá kráska si tento způsob bydlení nemůže vynachválit. Do Čech se vrací vždy jen na otočku. Nejčastěji navštívit rodinu.

Za prací i k lékaři

No Nový rok už byla zpátky ve španělské Esteponě. Fanouškům na svém Instagramu poslala novoroční přání, a to rovnou v plavkách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Letos dorazila Tereza do vlasti už na začátku prosince. „Také jsem tady měla nějaké vyřizování, udělala jsem si takové kolečko doktorů, protože se snažím dbát na prevenci,“ svěřila se eXtra.cz.

V České republice se ale objevila také kvůli práci. „Vrátila jsem se kvůli připravovanému albu, ale také kvůli koncertům, kterých jsem však stihla odehrát pouze pár,“ dodala.

Těší se na nové album

Pokračovat na svém chystaném albu hodlá i ve Španělsku. Podle jejích slov už se nemůže dočkat. Předtím neměla na svou kariéru tolik času, věnovala se totiž rekonstrukci jejich domu u moře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Na Instagram pak vyvěsila fotografii, v jejímž popisku se zaradovala, že práce na jejich obydlí už jsou hotové. Nyní už se tak bude moci nerušeně věnovat své tvorbě.

Sexy snímky v plavkách

Přesto přiznává, že kariéra u ní už dávno není na prvním místě. „(…) věnuji pozornost i jiným věcem, jako je vztah, rodiče, pohoda, klid v duši a čistá hlava,“ vysvětlila eXtra.cz

Na obou fotografiích to zpěvačce moc sluší a její dokonalá postava v plavkách tak potěšila nejednoho sledujícího. Chválou nešetřili ani lidé v komentářích.

Zdroj: Extra.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články