Tereza Kerndlová si vzala ke stromečku kozačky a výstřih. Pochlubila se také tím, co vyrobila pro své blízké

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kerndlova Tereza
Zdroj: Profimedia

Tereza Kerndlová si přijela užít Vánoce do České republiky, a to společně se svým manželem Reném. Většinu času tráví doma se svými rodiči, ale rozhodně nezahálí. Na svém Instagramu se pochlubila vánoční výzdobou, kterou sama vytvořila.

Před necelým měsícem opustila krásná zpěvačka a její manžel dům ve španělské Esteponě, ve kterém většinu roku bydlí, a přijeli strávit Vánoce do Česka.

Tvoří si vlastní výzdobu

Společně si užívají sváteční pohodu s Terezinými rodiči a občas také vyrazí na nějakou tu společenskou událost. Do toho se zpěvačka věnuje kreativním činnostem.

Nikoliv však v oblasti hudby, jak by asi mnohé napadlo, ale v oblasti vánoční výzdoby. Jak se nyní pochlubila na Instagramu, během předvánočního času stihla vytvořit několik adventních věnců.

„Letos jsem stihla vytvořit jen tři. Tři jedinečný originály, každej v jiném stylu a barvách!“ chlubí se v popisku u fotografie zpěvačka.

Dárek pro nejbližší

Své výtvory si samozřejmě nenechala jen pro sebe, ale rozdala je svým blízkým. Nakonec vyjádřila přání v příštím roce vytvořit adventních věnců ještě více, aby mohla potěšit více svých přátel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Dokonce se svých fanoušků zeptala, který ze tří barev se jim nejvíce líbí, zda věnec v červené, modré nebo stříbrné. Ti se však vůbec nedokázali shodnout a barvy se v komentářích téměř pravidelně střídali. „Všechny! Opravdu bych si neuměla vybrat,“ rozsekla to jedna ze sledujících.

Kráska u stromku

O tom, že se Tereza Vánoc už nemůže dočkat, svědčí i její další fotografie ze sociálních sítí. Nechala se totiž zvěčnit u nazdobeného stromečku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Spíše ale než vánoční dekorace zaujala sama krásná zpěvačka a její dlouhé štíhlé nohy. Celá v béžovém kompletu vypadala zkrátka senzačně.

Zdroj: Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články