Tereza Kerndlová si užívá ve Španělsku. Fanoušky se pokusila pobavit sto let starým vtipem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Některé celebrity sice používají instagram a zdá se, že jsou moderní a poměrně v obraze v tom, co na internetu právě frčí, přesto se ale dříve či později ukáže, že jsou jednoduše jiné generace. Tereza Kerndlová si aktuálně užívá ve Španělsku a nedávno se rozhodla fanoušky pobavit vtípkem, nedošlo jí ale, že není příliš vtipný. Navíc koluje po internetu už nějaký ten pátek.

Ve svých pětatřiceti letech zpěvačka ráda ukazuje fanouškům své dokonalé tělo v plavkách, občas ale neví, co k fotografii připsat. A vsázet na humor v jejím případě asi nejlepší nápad není. Možná by příště mohla zkusit jenom smajlíka, její sledující oceňují stejně především obsah fotky, nikoli to, co k ní napíše.

Co k tomu říci?

U první fotky se Kerndlová jednoduše rozhodla přiznat, že už neví, co by ke svým příspěvkům měla psát. Sdílela s fanoušky snímek, na kterým sedí vysmátá v plavkách na okraji gauče a svůdně si opírá hlavu o ruce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Za ní je vidět její luxusní dům ve španělské Esteponě, kde si užívá relax. Očividně se chtěla fanouškům pochlubit, jak jí to v plavkách u vody sluší a v jakém krásném prostředí má možnost bydlet. Když ale snímek na instagram nahrála, došlo jí, že neví, co k němu připsat.

A tak jednoduše zvolila pravdu: „Prý mají fotky s popiskem lepší dosah! Nic mě nenapadá, ale mám popisek. Tak mi napište něco vy, prosím… Třeba název téhle fotky. Nebo jak se dneska máte?“ rozepsala se. Jako odpověď dostala od několika fanoušků návrh na název jejího snímku: Výtlem.

Staré trapné vtípky

V druhém případě sdílela Tereza se svými fanoušky video, na kterém se snažila být vtipná. Jenomže humor, který použila, je už nějaký ten rok starý, a proto ani není vtip legrační. Navíc použila zvuk, který se v trendech na sociální síti TikTok objevoval už v roce 2018.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

„Piju alkohol jen ve dny, které začínají na písmeno T. Takže Tuesday, Thursday, Today, Tomorrow, Taturday a Tunday. P. S.: Musíš to nějak vymyslet,“ přeložila fanouškům napůl vtip, který je ve videu řečen anglicky. Její překlad samozřejmě nemůže být kompletní, protože by pak ztratila hláška smysl.

Pár lidí, ke kterým vtip ještě nedošel, se zasmálo. Někteří fanoušci, kteří neumí anglicky, potřebovali popostrčit. „Tondělí, túterý,“ objasnil jeden ze sledujících. „Proto máme všichni rádi Terezu Terndlovou,“ zasmál se pro změnu další. Ne všem ale přišel starý trapný humor k smíchu.

Pár fanoušků se raději zaměřilo na to, že by příště místo humoru měla Tereza přemýšlet o tom, jak se bude na instagramu vlastně prezentovat. „Pryč s těmi filtry, tohle vůbec nejste vy!“ vzkázal zpěvačce jeden ze sledujících, který neocenil ani humor, ani upravené video.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články