Tereza Kerndlová se ukázala úplně bez make-upu. Vypadá pořád jako holčička

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kerndlova Tereza
Zdroj: Nextfoto

Tereza Kerndlová je zvyklá neustále pendlovat mezi dvěma zeměmi. Nyní měla zvláštní příležitost, aby navštívila svou domovinu. Její tatínek totiž slaví v těchto dnech narozeniny. Tereza při té příležitosti sdílela jejich společné video, na němž je úplně bez make-upu. Zpěvaččini sledující pak nešetřili gratulacemi.

Zpěvačka Tereza Kerndlová žije už nějakou dobu ve španělské Esteponě, a to se svým manželem René Mayerem. Společně tam vlastní domek na pláži.

Přesto se stále pravidelně vrací do Čech, což ovšem není tak jednoduché. Zázemí má totiž Tereza jak v Praze, kde vlastní byt, tak na Moravě, kde žijí její rodiče.

Kerndl slaví narozeniny

Právě k nim vyrazila i při poslední návštěvě České republiky. Měla k tomu totiž velmi dobrý důvod. Její otec, slavný jazzový hudebník Láďa Kerndl, slavil narozeniny, v pondělí mu bylo sedmasedmdesát let.

Jeho dcera nahrála na instagram zábavné video, kde její otec oznamuje, že má narozeniny. Tereza ho poté objímá a dá mu pusu.

Přidala se pěkná řádka gratulantů

Nutno podotknout, že sympatické zpěvačce to na videu velmi sluší. Nenalíčená vypadá navzdory svým pětatřiceti letům stále jako holčička.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

„Můj taťka má dnes narozeniny. Tak mu prosím popřejte něco pěkného, ať má radost,“ vyzvala své sledující. Ti se opravdu činili a příspěvek zaplnili desítkami gratulací.

Do Prahy za Leošem

Jak bývá Tereziným zvykem, neopomněla navštívit ani Prahu. Tam ji povolaly pracovní povinnosti, které rozhodně stály za to.

Krásná brunetka totiž byla jedním z hostů na obrovské koncertní show Leoše Mareše, která se uskutečnila v sobotu v O2 areně. Společně si zazpívali jejich hit Nejlepší nápad.

Zdroj: Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články