Tereza Kerndlová se pustila do práce ve velkém. Zahradu u svého domu ve Španělsku mění k nepoznání

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
tereza kerndlová
Zdroj: Profimedia

Dlouhé období karantény si každý snaží zkrátit po svém. Ani známé české osobnosti nesedí pouze doma u televize, ale svými volnočasovými aktivitami inspirují nejen své fanoušky. Do zahradničení se tentokrát pustila Tereza Kerndlová.

Česká zpěvačka a věčně usměvavá Tereza Kerndlová už loni, když pandemie začínala, odcestovala i s manželem do Španělska.

Loni se na jihu zasekli nedobrovolně

Původně zde chtěli strávit třítýdenní karanténu, ale protože právě tato země byla jednou z nejvíce postižených zemí první vlnou pandemie, pobyt zde si nečekaně prodloužili.

Moc jim to ale nevadilo, protože Španělsko je jejich srdcovka. Na pláž sice nemohli, ale u pronajatého domu měli zahradu, takže ven na vzduch se dostali.

Letos odcestovali do vlastního

Ačkoliv se poté do Česka vrátili, teplé přímořské letovisko je stejně brzy táhlo zpátky. Po osmi letech, po která si zde dům pronajímali, si ale pořídili svůj vlastní.

Svůj druhý domov našli ve městě Estepona na pobřeží Costa del Sol. Město se nachází jen několik kilometrů od vyhlášeného luxusního letoviska Marbella.

„Splnili jsme si sen… Vlastní dům! 8 let jsme hledali s mým mužem tu správnou první linii u moře,“ napsala tehdy k fotografii na svém Instagramu.

Přímořské hnízdečko si zvelebují

V následujících postech pak všem zvědavým fanouškům odhalila jednotlivé části domu, který je postaven v typickém andaluském duchu.

S manželem si své nové přímořské hnízdečko postupně zvelebují, a kromě terasy s dechberoucím výhledem mají i krásnou zahradu s bazénem.

Právě do jejího zkrášlování se nedávno pustili a jako zahradnici to Tereze moc slušelo. V rukavicích se dokonce nebála pustit ani do sázení kaktusů.

Zdroj: Instagram Terezy Kerndlové, blesk.cz, ahaonline.cz

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články