Tereza Kerndlová se pochlubila další černobílou fotkou z postele. Fanoušci chtějí barevný originál

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Mnoho lidí si uvědomuje, že někdy stačí na fotografii použít černobílý filtr, a hned je z ní snímek, který vypadá daleko lépe než originál. Platí to i u celebrit, a některé z nich tak přidávají na instagram jenom černobílé snímky. Tereza Kerndlová ale tento trend využije pouze výjimečně.

Její instagram je plný originálních barevných fotografií, tentokrát si ale řekla, že si nejspíš snímek zaslouží něčím trochu zviditelnit. To, že je na něm ve spodním prádle v posteli, podle ní nejspíš nebylo samo o sobě dost.

A tak změnila barvy na odstíny šedi a zpříjemnila fanouškům večer fotografií, za kterou se dočkala velkého obdivu. I když snímek sklidil úspěch, někteří lidé by si přáli vidět i jeho originál. S tím se Tereza zatím nepochlubila, někteří ale věří, že nakonec ho také zveřejní.

To tu dlouho nebylo

„Černobílá fotografie. Dlouho tu nebyla,“ napsala zpěvačka k příspěvku. Je pravda, že na jejím profilu se nějaký ten čas fotka s těmito úpravami neobjevila. Na druhou stranu by nejspíš byla tato fotografie originální i bez filtrů.

Kerndlová na snímku klečí ve své posteli v peřinách, na sobě má jen spodní prádlo a přes sebe přehozený lehký župánek. Ten jí navíc padá z ramen, a ona u toho ještě svůdně zakrývá svá ústa rukou. Jde o fotku, která vyloženě křičí: „Jsem sexy a uvědomuji si to.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

A fanoušci zpěvaččino sebevědomí náležitě oceňují. Samozřejmě je vidět, že si je dobře vědoma své dokonalosti. Proč by se ale nemohla pochlubit? Většina komentářů je milých a Tereza se za sdílení černobílé fotky dočkala velkého obdivu.

Originál pro srovnání?

„Nádherná žena. Jak na fotografii, tak i v reálu,“ napsala Tereze jedna z fanynek. Další vzkázala, že to zpěvačce moc sluší, ať už na sobě má cokoli. „Jsi sexy kočka,“ dodal někdo další, jiní se zase diví, jak se na tak úzkou postel vejde Tereza i s partnerem.

Kromě pochval se ale jeden z fanoušků dožaduje také originálního snímku. „Jako pěkné, ale mohla bys nám dát i tu originální, abychom měli s čím porovnávat,“ napsal. Jeho komentář ale zatím zůstal bez odezvy.

Tereza je pohledná a rozhodně velmi sympatrická žena, která zaujme fanoušky jednoduše čímkoli. Není tak podle nich potřeba, aby snímky upravovala jenom proto, že je to moderní. Za jak dlouho se tak asi dočkají fanoušci další černobílé fotky?

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články