Tereza Kerndlová se bojí rakoviny, kterou měli oba rodiče. Počítá, že ji dostane také

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Tereza Kerndlová má za sebou těžký rok. Její mamince se vrátila rakovina, musela s ní dlouhé týdny bojovat. Rakovinu ale dostal také její tatínek, proto zpěvačka neměla moc důvodů k úsměvu.

Trápí ji nejvíce to, že se bojí, že rakovinu dostane taky. Jak o sebe Tereza dbá? A chodí na pravidelné prohlídky? To všechno prozradila pro expres.cz. Krásná Tereza si letos koupila dům ve Španělsku, kde společně se svým manželem prožili spoustu měsíců.

I když byla ve Španělsku, své rodiče neopustila

Tereza byla své mamince oporou, i když s ní nemohla být osobně. Pro zpěvačku to bylo velmi těžké období. I podruhé ale její maminka rakovinu porazila. „Mamka je na tom už dobře. Ona je neskutečně silný a statečný člověk, já ji opravdu obdivuji,“ řekla Tereza.

„Doufám, že kdybych se nevyhnula rakovině, s čímž tak nějak počítám, protože to měl táta, máma, je to šílené, absolutně se tomu nevysmívám, budu stejně silná. Už to tak beru, že to mám v genech,“ rezignovaně prohlásila krásná brunetka.

Tereza je jinak velmi optimistická osoba, což ukazuje nejen na koncertech, ale také fanouškům, kteří ji sledují na sociálních sítích. Svěřuje se jim se vším, co ji zrovna tíží, ale také rozdává spoustu radosti.

Pravidelně chodí k lékaři, aby byl problém včas odhalen

Lékařské prohlídky ale nezanedbává. „To byl i jeden z důvodů, proč jsme se vrátili, že jsme si obešli takové to kolečko doktorů. Ty ženské věci, se kterými bojovala mamka, mám pod kontrolou. Myslím si, že je to hodně o prevenci, že se člověk musí hlídat.“

Z toho, že je maminka opět zdravá, má Tereza samozřejmě radost. „Co se týče mamky, má teď velice krásné výsledky, na které jsme všichni čekali, takže je to fantastické.“ Redakce Expresu ji odchytla na otevíračce nového fitness centra, a tak se nabízela otázka, jestli cvičí a jak často.

„Abych byla upřímná, mám to v takových vlnách. Občas cvičím hodně a pak to úplně padne. Vůbec na to nemám náladu, pak jsem hrozně líná. Co ale dělám pravidelně, je chůze. To ujdu i deset kilometrů,“ prozradila Tereza, které její postavu může závidět spoustu žen.

Zdroj: expres.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články