Tereza Kerndlová rekapituluje rok 2021. Ostatní si stěžují, ona si ho užila naplno

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

S blížícím se začátkem roku 2022 má spousta lidí tendenci hodnotit ten, který brzy skončí. A to se týče celebrit, které se rády ohlédnou za tím, co všechno se jim za posledních 12 měsíců podařilo. Zpěvačka Tereza Kerndlová toho má na svém kontě opravdu hodně.

Rok 2021 byl pro mnohé komplikovaným, plným zklamání a problémů. Vyjádřila se k němu již celá řada slavných, ve většině případů šlo ale spíše o smutné příspěvky, ve kterých lidé doufají v lepší časy. Ale vzpomínkové video Terezy Kerndlové je jiné.

Zdá se, že někdo si rok 2021 přes všechny problémy užil. Kerndlová je příkladem člověka, který se dokáže radovat ze všeho kolem sebe a vždy si najde důvod k úsměvu. Její pozitivní klip, který sdílela na Instagramu, možná mnoha lidem rozjasnil úsměv na tváři i v těžkých dobách.

Koncerty, zahradničení i pláže ve Španělsku

Jelikož toho letos zpěvačka zažila opravdu hodně, video musela sestříhat tak, aby se do něho všechno vešlo. Některé scény jsou sice tak krátké, že člověk sotva stihne postřehnout, co na nich je, na druhou stranu je ale klip dynamický a dobrá nálada z něj čiší.

Stejně tak zvolila Kerndlová i veselou písničku do pozadí a ukázala fanouškům, jak si užívala každý den roku. A i když je pravda, že koronavirus je stále tématem číslo jedna a Česká republika za sebou má i lepší roky, je vidět, že stále je z čeho se radovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Na videu Kerndlová zachycuje své účasti na koncertech, oslavy narozenin, užívání si volného času, ale zároveň i tvrdou práci na zahrádce u domu ve Španělku, který svými vlastními silami proměnila k nepoznání, nebo posilování a plavání, díky kterému se udržovala v kondici.

Za odměnu si pak mohla dopřát ležení na pláži a opalování, posezení s přáteli u dobré skleničky vína nebo procházku s rodinou. Rozhodně to ani pro tuto umělkyni nebyl snadný rok, tvrdě ale dřela, aby si na jeho konci mohla říci, že byl vlastně úspěšným.

Bombastická rekapitulace

Fanoušci pozitivní rekapitulaci roku 2021 obdivují. Několik z nich přiznalo, že i když nebyl rok úplně pozitivním, mnoho chvil si budou sami dlouho pamatovat. Rozhodně se nedá říci, že by se někomu z nás děly pouze špatné věci. „Skvělá rekapitulace,“ píše s nadšením někdo z fanoušků a další dodává: „Bombastické video.“

Tereza Kerndlová jistě i příští rok bude mít program nabitý. Cestování, koncerty, sem tam nějaké to cvičení a především komunikace s fanoušky jednoduše jednoho vyčerpá, ale jak je vidět, stojí to za to. Zpěvačka je totiž na konci roku i po té vší námaze jeden velký úsměv.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články