Tereza Kerndlová provokuje v plavkách. Leopardí vzor nikdy neomrzí

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Tereza Kerndlová o sobě znovu dává vědět, a to díky fotografiím, na kterých pózuje v plavkách a vítá letní prázdniny. Kerndlová je přitom na prázdninách skoro po celý rok.

Fanušci milují Terezu zejména proto, že se nebojí ukazovat střípky ze svého soukromí. Delší dobu o sobě nedala vědět, ale když se ukáže, rozhodně to stojí za to. Nebojí se pochlubit ani vydřenou postavičkou. Aktuálně je sice v České republice a koncertuje, ale jinak má domov také ve Španělsku.

Sexy leopardice

Především mužská část je nadšená z fotografií, které zpěvačka sdílela naposledy na instagramu. Pózuje na nich v plavkách, a ne ledajakých. Leopardí bikiny jsou totiž stále v kurzu, navíc vypadají na její postavě fantasticky.

Zpěvačka si je toho vědoma. „První červenec eeeeej! Kam pojedeš na dovolenou???“ zeptala se svých sledujících, které potěšila novými snímky. Na prvním má zavřené oči, oddává se slunci a vidět je její vyrýsovaná postava, kterou si udržuje nejen kvůli koncertům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

V Česku točí písničky, ale těší se do své vily

Na druhém snímku už se vyzývavě kouká do objektivu a ukazuje také svůj úsměv. Dvojdílné plavky jí vyloženě sedí, navíc je Kerndlová krásně opálená a tím více vynikne vzor plavek, které oblékla. Uživatelé se jí v komentářích svěřují s tím, co plánují na léto.

Tereza ale neustále pracuje a je v jednom kole. Nedávno vystoupila v Prachaticích, kde si užila místní atmosféru i koncert na maximum. Kromě toho se stará o svůj dům ve Španělsku, který relativně nedávno koupila s manželem.

V České republice nahrává nové písničky a je ráda, že může trávit volné chvilky i se svými rodiči. Že jí chybí Estepona ale přiznává nejen prostřednictvím snímků, které jsou více než žhavé, napsal Blesk.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články