Tereza Kerndlová předvedla dokonalé pozadí v novém domě. Zjistili jsme, kde si s manželem pořídila hnízdo lásky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tereza Kerndlová
Zdroj: Profimedia

Koupě domu v zahraničí je snem skoro každého z nás. Ceny nemovitostí však neustále stoupají a sehnat dům na dobrém místě je velkou výzvou. Česká zpěvačka si v nelehké době pořídila dům za hranicemi na velice zajímavém místě.

Tereza Kerndlová je česká zpěvačka. V roce 2001 se objevila v dívčí skupině Black Milk, která byla tenkrát velice oblíbená. Se skupinou získala Českého slavíka v kategorii Objev roku. V minulosti Tereza dokonce reprezentovala Českou republiku na soutěži Eurovize. Do finále se ale bohužel nedostala.

Koupě nemovitosti

Tereza se na svém instagramovém účtu pochlubila velkou novinkou. Společně se svým mužem hledala už nějakou tu dobu zajímavou nemovitost u moře.

Po dlouhém hledání se jim konečně zadařilo a zpěvačka mohla sdílet fotku z vysněného domu. S manželem si nakonec pořídili dům ve Španělsku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)


Na fotografii stojí Tereza na terase, ze které je nádherný výhled na moře. Na fotce je ale také zajímavý výhled na úplně něco jiného. Tereza si oblékla krátké kraťasy, ve kterých ukázala dokonalé pozadí.

Tereza letos oslaví už osm let od svatby. Jejím partnerem je René Mayer, který je zároveň i jejím manažerem. Dokonce Tereze píše texty k písním a režíruje videoklipy. Jeden z posledních hitů je píseň Jméno, ke které René také napsal text.

Videoklip s kudrnatým fešákem

K písni Jméno byl také natočen videoklip, ve kterém se objevil známý fešák. Luboš Kulíšek je český youtuber a influencer, který v minulosti vydal i vlastní knihu. Společně s Terezou pak ve videoklipu tvoří pár a moc jim to sluší.

Tereza přizvala do videoklipu i své přátele, kteří ztvárňovali zamilované páry. Videoklip se natáčel na velice zajímavém místě. Tím byla Vila Tugendhat v Brně, která je ojedinělým funkcionalistickým dílem. Vila je dokonce zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO.

Jsme zvědaví, jaké další fotografie se z nového domu na jihu Španělska objeví. Předpokládáme, že se Tereza chystá trávit celé léto u moře, a tím pádem se podělí o nějaké vyletněné příspěvky.

Autor: Štěpán Pacík


Související články