Tereza Kerndlová popřála své mamince k narozeninám videem plným společných radostných fotek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Tereza Kerndlová je známá a oblíbená zpěvačka, kromě toho ale zastává ještě jednu velmi důležitou roli – je dcerou. Ještě před pár lety to byla maminka, kdo dělal první poslední pro ni, teď se ale role obrátily. A zpěvačka si to velmi dobře uvědomuje.

Na svém instagramu se svěřila s tím, že její maminka slaví narozeniny. Ke krátkému přání připojila několik společných fotek a fanouškům ukázala, jak vypadá pravá rodinná láska.

Kerndlová je v obličeji po mamince a je jasné, že po ní zdědila i řadu pozitivních vlastností. Však se také svěřila, že jí za mnoho dobrého ve svém životě vděčí. A velká gratulace na sociální síti je to nejmenší, čím může Kerndlová mamince veškerou její laskavost vrátit.

Maminka ví

Někdy jsou slova zbytečná. Tereza Kerndlová toho měla nejspíš na srdci hodně. Přesto mamince pogratulovala jen pár jednoduchými slovy a dodala, že všechno důležité stejně maminka dobře ví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

„Miluju tě, mami. Ty to víš, já to vím. Všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám,“ napsala zpěvačka. Na několika společných vysmátých fotkách je vidět, jak blízko k sobě s maminkou mají. Nikdo z fanoušků by se to rozhodně neodvážil zpochybnit.

Terezina maminka je vysmátá žena, která si očividně umí užívat života. Z každé společné události má dvojice památku v podobě fotky. Tereza tak neměla problém svým sledujícím ukázat, jak moc pro ni její rodina znamená. A sledující to ocenili v komentářích.

Gratulace neberou konce

Kromě Terezy se maminka dočkala přání a gratulací od mnoha lidí. Právě díky sdílení příspěvku totiž sympatické a usměvavé ženě popřály všechno nejlepší celé davy.

„Maminka je nejvíc, tu nikdo nenahradí,“ napsala k fotkám jedna z fanynek. „Přeji všechno nejlepší. I moje maminka má dnes narozeniny!“ svěřila se další s tím, že je to krásná a milá náhoda.

„Jsou to krásné fotky,“ vzkázala Tereze zase jiná sledující. Nikdo nepochybuje o tom, že si dnešní den zpěvačka a s největší pravděpodobností i její maminka užijí naplno. Podle Terezy si štěstí a tisíce důvodů k širokému úsměvu její maminka rozhodně zaslouží.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články