Tereza Hlůšková je od návratu z Pákistánu už podruhé zamilovaná. S přítelem se zná už řádku let

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Hluskova Tereza
Zdroj: Profimedia

Tereza Hlůšková má od svého návratu z Afgánistánu pořádně napilno, a to nejen při začleňování se do běžného života, ale také do toho milostného. Nedávno se totiž rozešla se zápasníkem Michalem Kotalíkem. Sama už ale není, momentálně totiž randí s fešným fotbalistou.

Tereza Hlůšková vešla do povědomí veřejnosti coby pašeračka heroinu. Jako modelka totiž cestovala do Pákistánu, kde bylo v jejím kufru odhaleno devět kilogramů této drogy.

Zpátky v Čechách i v životě

Ona sama od první chvíle tvrdila, že o obsahu svého kufru neměla ani tušení. Přesto byla v zemi zadržena a v pákistánském vězení pak strávila necelé čtyři roky.

Nyní už je nějakou dobu v České republice, kde se snaží začít nový život, a to i ten milostný. A pustila se do toho opravdu s vervou. Během posledních tří měsíců byla spojována rovnou s dvěma muži.

Nejprve zápasník, poté fotbalista

Tím prvním byl MMA sportovec Michal Kotalík, s nímž se měla Tereza vídat několik týdnů. V srpnu už se ale začaly objevovat spekulace, že je Tereza zase single.

Tento stav ale příliš dlouho nevydržel a už v půlce září Hlůšková na svém instagramu oznámila, že je zamilovaná. „Si na toho mojeho budu brzy muset pořídit zbrojní pas,“ napsala si podle Extra ke snímku, kde se s někým drží za ruku.

Do obličeje tehdy dotyčnému vidět nebylo. Nedávno se ale pochlubila fotkou, kde je se svým novým objevem ve vášnivém objetí.

Známost ze školy

Z fotografie tak bylo jasné, že se jedná o devětadvacetiletého fotbalistu Mariána Kováře. S tím se má Tereza znát už pěknou řádku let.

„Zatím spolu ještě nebydlíme, ale jsme moc šťastní, známe se už ze základní školy,“ vysvětlila deníku Expres. Tak snad jim láska vydrží.

Zdroj: Extra, Blesk, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články