Tereza Fajksová omdlévala při porodu svého chlapečka v bolestech. Včera oslavil 2. narozeniny

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tereza Fajksova
Zdroj: Nextfoto

Synovi Terezy Fajksové jsou už dva roky. Tím, jak malý Sebastien roste, se pochlubila na svém instagramu. Zároveň tím také zvěčnila video, které jednou synkovi nejspíš ukáže, až mu bude více rozumět.


Když přišel chlapec na svět, byl to pro Fajksovou velmi krásný pocit. Jeho porod byl pro ni ale zároveň také jednou z nejkomplikovanějších situaci, kterými si kdy prošla. Nebyl totiž ani trochu snadný.

Omdlévala v bolestech

Že dal Sebastien mamince zabrat, s tím se svěřila prakticky hned po porodu. Tehdy podle Aha! uvedla, že více se k situaci rozpovídá, až si odpočine. Fanoušci čekali na napínavý příběh, kterého se také nakonec dočkali.

„V 8:30 jsem dostala vyvolávací tabletku, v jednu hodinu odpoledne už to byla bolest k nevydržení, dostala jsem epidurál, který v půl třetí odpoledne přestával fungovat. Potom to už bylo peklo, neustálá potřeba tlačit. Nešlo to. Malý se držel zuby nehty. Byla jsem absolutně vyčerpaná,“ popsala Fajksová podle serveru Super.

Dnes už na všechno naštěstí vzpomíná s úsměvem a je ráda, že se chlapec narodil zdravý a krásně roste. Dva roky utekly jako voda a fanoušci se teď mohou pokochat vzpomínkovým videem, na kterém modelka zachytila některé vzácné okamžiky.

Video mu slíbila

„Slíbila jsem ti tvoje video, stejně jako měla Lilinka,“ prozradila Tereza do začátku s tím, že i její starší dcera si na narozeniny podobný dárek vysloužila.

„Můj nejúžasnější chlapečku. Dnes máš svůj den. 16. 3. 2021, 15:40 jsi na nás po 8 hodinách vykoukl. Hrozně moc tě milujeme! Buď ZDRAVÝ a hlavně ŠŤASTNÝ. Krásné 2. narozeniny, ty náš malý nespavče,“ napsala modelka s láskou.

Na snímku je vidět, že Sebastienovi se dostává lásky nejen od rodičů, ale také od jeho sestřičky. Video krásně zachycuje, jak z malinkého miminka vyrostl Sebastien do dvouletého chlapce, který rád prozkoumává všechno kolem sebe a na svět se usmívá od ucha k uchu.

Zdroj: Instagram, Blesk, Super, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články