Tereza Budková odhodila oblečení. Ve spodním prádle předvedla své bezchybné tělo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Bodkova Tereza
Zdroj: Profimedia

Česká vicemiss roku 2009 Tereza Budková je velmi vytíženou modelkou. Část její práce byla určena i pro zahraniční modelingové agentury. Té však kvůli koronavirové krizi znatelně ubylo. Modelka proto nafotila snímky, které mají přilákat nové zaměstnavatele, a pochlubila se s nimi na sociálních sítích. Rozhodně je o co stát. 

Tereza Budková je modelka na plný úvazek. Kromě práce v tuzemsku ale jezdila často pracovat do Rakouska a Německa. To už je teď minulostí. 

Agentury se bojí covidu 

Jak krásná brunetka pro Super.cz prozradila, se zahraniční agenturou, se kterou spolupracovala dlouhá léta, byla nucena kooperaci ukončit.  

„Agenturu, kterou jsem měla dvanáct let, už nemám. Rozvázali jsme smlouvu, báli se, co bude. Kvůli covidové situaci se to všechno zkomplikovalo. Měli strach, že mi potvrdí práci a já pak nebudu moct přijet,“ vysvětlila. 

Důležitá je přirozenost 

Zřejmě i z tohoto důvodu se na svém instagramovém účtu pochlubila novými fotkami, kterým se v modelingové branži říká takzvané polaroidy. 

Princip je ten, že modelka je na fotografii nenalíčená a na sobě má jen spodní prádlo či jednobarevné oblečení, nejčastěji bílé nebo černé. Účelem polaroidu je ukázat modelku v co nejpřirozenější podobě.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Budková (@terezabudkova)

Krásná i bez líčení  

Těmito novými snímky se pochlubila i Tereza, která si zvolila černé spodní prádlo. A byla to rozhodně trefa do černého. Na fotkách tak vynikne její neuvěřitelná postava s úžasným plochým bříškem. 

To, že je na nich zachycena krásná modelka bez make-upu, rozhodně není problém. Dokonale tak vynikne její přirozená krása, o které mohou jiné modelky pouze snít. 

Tereza je už pět let partnerkou známého českého hokejového brankáře Ondřeje Pavelce. Ten v roce 2018 ukončil aktivní kariéru a užívá si zaslouženého důchodu.  

Zdroj: Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá 


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články