Tereza Brodská zveřejnila další archivní fotografii. Jaromír Hanzlík z ní opět mít radost nebude

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tereza Brodska
Zdroj: Milan Malíček / Právo / Profimedia

Tereza Brodská před nedávnem otevřela tzv. pandořinu skříňku, když přiznala, že život po boku herce Jaromíra Hanzlíka nebyl procházka růžovým sadem. Nyní přidala další foto z archivu a opět nenechala na herci nit suchou.


Herečka je dcerou herců Jany Brejchové a Vlastimila Brodského. Po jejich rozvodu začala Jana Brejchová žít s Hanzlíkem, což bylo podle Terezy peklo.

Vzpomínky na peklo v dětství

„Našla jsem archivní fotku, která je podle mě významná. Naše společná dovolená v sestavě maminka, Hanzlík, já! P. S. Možná proto ten můj výraz a možná proto poslední společná dovolená,“ napsala k první archivní fotografii s Hanzlíkem na svém instagramu.

To fanoušky samozřejmě nenechalo chladnými a okamžitě se herečky začali ptát, proč byla dovolená tak hrozná. Tereza začala na komentáře fanoušků reagovat rýpavými narážkami na Hanzlíka.

Dala tak jasně najevo, že život po jeho boku nebyl vůbec jednoduchý a přiznala, že „macech“, jak jej označila, byl důvodem jejího odchodu z domova již v 17 letech.

Na následné dotazy médií, zda si s Hanzlíkem vyřizuje účty, uvedla: „Nejsem zapšklá, ani si nevyřizuji účty. Prostě jsem chtěla lidi pobavit. A hlavně všichni ví, jaký Hanzlík je,“ vysvětlila a dodala, že po profesní stránce jej respektuje a jeho práci uznává.

Pokračuje v rýpání

Očividně se však herečce velmi ulevilo, když mohla začít ventilovat své křivdy, a tak i nadále pokračuje ve zveřejňování archivních fotek, které mají s Hanzlíkem spojitost. A ani tentokrát nenechala na „macechovi“ nit suchou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Brodska oficiální (@brodskatereza)

„Naše prázdniny s Jaromírem Hanzlíkem! Stan byl na přespání jen pro ty, kdo nezlobili,“ popsala herečka archivní fotku před stanem, ale dodala, že v konečném důsledku na to vzpomíná ráda.

I přes to, že v poslední době na herce vynesla na světlo světa mnoho nelichotivých historek, tak se dočkala překvapení!

„Teď jsem se dozvěděla že o Jaromírovi točí dokument. A co čert nechtěl, volali mi z produkce, že Jaromír by si přál, abych tam něco také řekla,“ píše a doplňuje text usmívajícím se smajlíkem.

Herečka přiznává, že ji pozvání do pořadu potěšilo, ale není si jistá, zda toho poté nebude Hanzlík litovat. Je tedy jasné, že má herečka na srdci stále mnoho dalších historek, které doposud nezveřejnila.

Zdroje: Instagram, OnlyU, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články