Tereza Brodská vypadá lépe než kdy jindy. Je šťastná, že dokončila knihu o své matce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza brodska
Zdroj: Nextfoto

Herečka Tereza Brodská si své soukromí sice chrání, ale díky tomu, že je aktivní na sociálních sítích, mají fanoušci spoustu příležitostí pohlédnout do jejího života.

Brodská už se před několika týdny svěřila světu s tím, že vydává knihu o své mamince Janě Brejchové. Tu navštěvuje v LDN, ale sama se nemůže bránit.

Kniha o Brejchové vyjde v polovině června

Brodská velmi ráda komentuje na sociální síti dění nejen kolem sebe, ale ráda si přisadí také na snímcích svých kolegyň nebo jiných celebrit.

Nedávno popsala situaci z běžného života. „Tak se do mě pustila nějaká paní, že se jí ani nezeptám, jak se má? Tak jak se máte, paní? A rovnou to teda vezmu z gruntu! Jak se VŠICHNI máte?“ napsala zvesela Brodská, kterou fanoušci mohou vidět téměř denně na instagramu.

Na snímku se herečka usmívá, ruce má na tvářích a vypadá to, že zrovna dodělala práci, protože na stole má odložené brýle. V tmavších šatech ji to velmi sluší, fanoušci ji samozřejmě jen vychvalují. Pravdou je, že vypadá lépe než kdy jindy.

Už se nemůže dočkat toho, až vyjde kniha o její matce. Červený přebal s fotografií její maminky a s názvem „Moje máma Jana Brejchová“ bude na pultech knihkupců již v polovině června. K jejímu napsání Brodská nepotřebovala žádnou pomoc.

Brodská neměla jednoduché dětství

Život Jany Brejchové byl plný kotrmelců, několik šrámů si pak odnesla i sama Tereza. Ty popisovala pro několik médií. Kniha se tak bude určitě dobře prodávat. Otázkou ale je, jestli pro vydání knihy byla sama Brejchová.

Při psaní knihy ale musela Brodská znovu prožívat okamžiky, na které by ráda zapomněla.

„Mám v dětství takové šestileté periody. Když mně bylo šest týdnů, dala mě maminka kvůli práci ke své nejstarší sestře Blance a vzala si mě zpět v polovině druhé třídy. Po dalších šesti letech se maminka ze dne na den rozhodla a stěhovali jsme se k Hanzlíkovi,“ řekla pro Rozhlas.

Zdroj: Instagram, Rozhlas

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články