Tereza Brodská ukázala prťavého mazlíčka. Je tak rozkošný, že by ho miloval každý

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
tereza brodska
tereza brodska

Dnes by oslavil Vlastimil Brodský sté narozeniny. „Ahoj tatínku! Posílám pusu tam nahoru na obláček k tvým 100. narozeninám,“ napsala pod fotografii svého otce herečka Tereza Brodská. Té v poslední době dělá radost nejen rodina, ale její mazlíček Konrád.

Každý páníček psa ví, jak náročné to někdy s čtyřnohým přítelem je. Často se mu musíme podřídit v mnoha životních situacích a někdy si pejsky tak rozmazlíme, že bez nás nevydrží ani vteřinu.

S velkým psem je třeba chodit na procházku, ale mnohdy si zvykne zůstat doma i dlouhé dny sám, zatímco člověk pracuje. Ale čím menší pes je, tím rozmazlenější obvykle bývá.

Své o tom ví i Tereza Brodská, herečka, která svého pejska Konráda bere s sebou úplně všude. Ona si ho ale rozmazlila sama, dobře si to uvědomuje a ničeho nelituje.

Bere ho i na natáčení

Tereza Brodská je česká herečka, která je zároveň i dvojnásobnou držitelkou ocenění Český lev. Zahrála si už jako malá ve filmu Ať žijí duchové a velmi rychle se stala pro režiséry vyhledávaným cílem.

V současné době ji můžeme vídat na televizních obrazovkách každé úterý a čtvrtek v seriálu Slunečná. Natáčení je pro Terezu celým životem stejně jako její pes, kterého nedokáže ani na vteřinu opustit.

Konrád je černobílá čivava, která Terezu už nějaký čas doprovází úplně všude. Na své paničce je závislá, sama Tereza ale přiznává, že ona sama by bez pejska také nedala ani ránu.

Čivavu bere dokonce i na natáčení filmů a seriálů. Pes je podle ní malinký a potřebuje chránit. Když si ho s sebou někam nemůže vzít, zkrátka tam nejde. A přes to nejede vlak.

Tereza Brodská tak přizpůsobuje dokonce i pracovní nabídky z televize tomu, zda si s sebou smí, či nesmí vzít Konráda.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Brodska oficiální (@brodskatereza)

V letadle se nebál, já trochu ano

Dříve dávala Tereza na hlídání své mazlíčky kamarádkám, když potřebovala někam odjet nebo když si chtěla užít dovolenou o samotě. To už teď ale není na pořadu dne.

Konrád letěl s Terezou i na dovolenou do Francie. A podle herečky se vůbec nebál, dokonce ani nepotřeboval prášky na uklidnění jako ona.

Jelikož je Konrád malý pes, mohl být s herečkou přímo v prostoru pro pasažéry, protože domácí mazlíčci do sedmi kil toto privilegium mají.

Tereza uznává, že bez pejska nedokáže dát ani ránu. Tvrdí, že je v žebříčku jejích hodnot na prvním místě, a to se asi jen tak nezmění.

„Kdybych nechala Konráda doma, dovolenou bych si nikdy neužila tak jako s ním,“ říká Tereza. Pes je zkrátka důvod k radosti. A i když je malinký, má v sobě tolik lásky, kterou občas nikdo jiný nedokáže dát.

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články