Tereza Brodská ukázala archivní PF, které vymyslel její tatínek Vlastimil Brodský. Je na něm celá rodina

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza brodska
Zdroj: Profimedia

Tereza Brodská se svým fanouškům svěřila s pravidelným PF, které každý rok posílal její tatínek Vlastimil Brodský. Snímek je sice černobílý, ale vyzařuje z něj rodinná pohoda.

Herečka je velmi aktivní na sociálních sítích, především na svém Instagramu. Tam můžete vidět nejen její radosti, ale také se svěřuje se svými pocity, ať už se jedná o ty pozitivní, nebo negativní. Tereza tentokrát našla společnou rodinnou fotografii, kterou se pochlubila.

Vlastimil Brodský vymyslel selfie?

„Tak teď jsem náhodou narazila na tatínkovo PF, které jsme každý rok fotili a které tatínek poctivě posílal svým kamarádům a jejich kamarádům a příbuzným a jejich příbuzným,“ napsala herečka ke snímku, na kterém je s celou rodinou.

„Jednou jsem to počítala a bylo jich asi 300!!! Na nikoho nikdy nezapomněl! Tak PF!!!“ Brodská je na fotografii až nahoře jako nejmladší člen rodiny. Její tatínek Vlastimil je na snímku dole a není z něj vidět mnoho.

Nad ním stojí jeho žena Jana Brejchová a nakonec je mezi maminkou a Terezou Marek Brodský. Komentáře od fanoušků jsou různorodé, objevuje se dokonce takový, že Vlastimil Brodský vymyslel selfie, i když na snímku není tolik vidět.

Brodská se ráda podělí s fanoušky o soukromí

S takovým názorem souhlasila i herečka Tereza Bebarová, která Brodské status také okomentovala. Brodský chtěl ale zajistit, aby se na snímku objevila celá rodina a věříme, že to byla velká fuška, protože dříve si nemohl nijak ověřit, jestli se vlastně vyfotografovali správně.

Tereza Brodská se ráda se svými sledujícími podělí o střípky z jejího života. „Nádherná fotka, nádherná tradice a nádherné vzpomínky. Díky za to, že se dělíte o tyto soukromé poklady s ostatními,“ pochvaluje si její fanoušek.

Nedávno zveřejnila také fotografie s Patricií Pagáčovou, se kterou dlouhá léta natáčela seriál Ulice. Váží si jí jako kolegyně a také ženy a vzhledem k tomu, že v seriálu byly jako maminka a dcera, doufá, že její výchovu nepodělala.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články