Tereza Brodská smutní po vážně nemocné mamince Janě Brejchové. Kvůli covidu za ní nikdo nesmí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza brodska
Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia

Tereza Brodská je oblíbená česká herečka, kterou můžete vidět především v seriálech. Je dcerou Vlastimila Brodského a Jany Brejchové, která je bohužel dlouhodobě mimo svůj domov.

Nedávným příspěvkem na svém Instagramu Tereza vyděsila fanoušky, kteří si mysleli, že Jana Brejchová je po smrti. Česká herečka ale dlouhodobě bojuje s nemocí a poslední měsíce už ani nevnímá, kdo se kolem ní pohybuje. Tereza na ni ale myslí každý den.

Snímkem a svými slovy o mamince vyděsila sledující

„Ahoj mami! Krásné Vánoce, i když za tebou nemůžeme! Vzpomínky na Slunečnou a Vánoce s tebou zůstávají!“ To jsou slova, která připsala ke staršímu snímku, na kterém je společně s maminkou zvěčněna s veselou náladou.

Tereza má na fotografii otevřenou pusu a čeká, až jí maminka do úst vloží chlebíček, který drží v ruce. Malinká Terezka se dívá do objektivu, zatímco Jana Brejchová kouká na svou dceru. Snímek je černobílý a lidem se líbí, protože Tereze zůstal smysl pro humor, který měla už jako malá holka.

Některé komentáře ale byly velmi vyděšené, protože to znělo, že je herečka po smrti. Bohužel jsou ale kvůli koronaviru omezené nejen návštěvy v nemocnicích, ale také v různých domovech pro seniory nebo LDNkách.

Jeden z komentářů byl opravdu nepříjemný, Brodská v něm byla nařčena, že na maminku kašle a už za ní ani nejezdí. K tomu se samozřejmě Tereza sama vyjádřila, protože ji evidentně tento komentář naštval, podle počtu vykřičníků, které napsala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Brodska oficiální (@brodskatereza)

Herečka Brejchová je už několik let v LDN

Jana Brejchová už je delší dobou mimo a nepoznává lidi kolem sebe. Trpí totiž degenerativním onemocněním mozku, na tuto nemoc bohužel dodnes neexistuje žádný lék. Před sedmi lety herečka zkolabovala a nezdržuje se doma, jak uvedl deník ahaonline.cz.

Jezdí po různých nemocnicích a bydlí právě v Centru následné péče FN v Motole. Ani přes vánoční svátky ji Tereza nemohla navštívit, a tak jí alespoň poslala vzkaz prostřednictvím Instagramu.

Posledním snímkem se Tereza ukázala jako krásná dáma. Je vyfocená v zrcadle jen v rouše Evině, ale nic z jejího těla vidět není. Fanoušků se pak ptá, co si má na sebe obléci, protože od Ježíška dostala pouze parfém a ponožky. Její sledující chválí hlavně její vzhled a podle většiny je jedno, co si na sebe oblékne.

Zdroj: Instagram, ahaonline.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články