Tereza Brodská popřála na síti k mamince k narozeninám. Ať jsi pořád tak optimistická a veselá, vzkázala jí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza brodska
Zdroj: Nextfoto

České herečce Tereze Brodské je dnes 54 let. Často se ale na svých sociálních sítích chlubí i fotografiemi z mládí a dětství. Jednu z nich přidala také dnes, aby fanouškům ukázala, jak vypadala jako malá. Hlavním důvodem je pak ale také to, že je s ní na fotce její maminka Jana Brejchová, které popřála k narozeninám.

Na profilu Brodské se černobílé snímky objevují poměrně často. Je vidět, že na své dětství herečka vzpomíná s láskou. Tentokrát ukázala snímek se svou maminkou, které jako zhruba pětiletá holčička sedí na klíně.

Ke snímku přidala Tereza krátké, ale velmi výstižné přání, ze kterého je jasně cítit, jak důležitá pro ni maminka je. Zároveň fanouškům osobnost ženy popsala a dala jim najevo, že lepší maminku by si nikdy nemohla přát.

Milá, optimistická, veselá

„Maminko, přeju ti všechno nejlepší k narozeninám. Ať jsi pořád tak optimistická a veselá. Děkuji za tvůj neuvěřitelný humor, který tě nikdy neopouští! Mám tě moc ráda. Tvoje Pipi,“ napsala Brodská k fotografii.

Na té se nakrátko ostříhaná mladá žena usmívá od ucha k uchu, zatímco tehdy ještě malá holčička Tereza jí sedí na klíně a mává vesele na fotografa plyšovým jednorožcem. Ze snímku je cítit rodinná láska i pohoda.

U podobných fotek nejspíš herečka velmi ráda vzpomíná na staré časy. Někdy je hezké připomenout si, co všechno jsme se svými blízkými už zažili. A ona toho má s maminkou za sebou opravdu hodně.

Roztomilá holčička

Na příspěvek Brodské reagovalo i několik celebrit. Například Martina Pártlová a Lucie Benešová přidaly řadu srdíček. Další lidé pak přejí mamince Terezy Brodské k narozeninám jen to nejlepší.

Většina fanoušků se ale více zaměřila na samotnou Terezu a vzkazují jí, že jako malá holčička byla opravdu velmi roztomilá. Sama sobě se i po letech podobá a je vidět, že úsměv ji snad nikdy v životě neopustil. To má očividně po mamince a sledující doufají, že to tak i zůstane.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články