Tereza Bebarová oslavila narozeniny své rozkošné dcery. Sama upekla i dort

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza bebarova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Tereza Bebarová je už sice ve věku, kdy se do mateřství mnoho žen nehrne, ale ukázala, že i v tomto věku může být skvělou mámou. Její maličká totiž slaví již třetí narozeniny.

Malá Sofie je rozkošná holčička, která na svět vykoukla hned na začátku ledna. Tereza je hlavně herečkou, ale nebojí se ani postavit za mikrofon a zazpívat. Vidět ji můžete dokonce v muzikálech, kde předvádí své umění.

Tereza děkuje Sofince za její příchod na svět

Že je maličká rozkošná, můžete vidět na fotografiích, které herečka sdílí na svém Instagramu. Na prvním snímku není vůbec vidět, kdo na něm je. Je totiž rozmazaný, herečka se usmívá do objektivu a objímá už svou velkou slečnu.

Na těch dalších můžete vidět nejen dort, který Tereza své dcerce vlastnoručně udělala, ale také velký dárek, který malá dostala. Fanoušci ocenili hlavně to, že dort není potažený marcipánem nebo podobnou hmotou. Jsou na něm tři svíčky a herečka ke snímkům napsala také pár slov.

„Vše nejlepší, moje malá svéhlavičko! Už Tvůj příchod na svět před třemi lety naznačil, že to s Tebou bude jízda! Nechalas mě tehdy ještě oslavit půlnoc, za což Ti děkuju a pak jsi to za dva dny rozbalila v příbramské porodnici,“ rozněžnila se Tereza.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Bebarová (@terezabebarovaofficial)

Na věku nezáleží, Tereza se stala matkou po čtyřicítce

„Díky za to, že sis nás /mě/ vybrala, za to, že jsi, jaká jsi, a že mě tak intenzivně školíš, protože to asi potřebuju. Buď zdravá a šťastná, holčičko,“ připojila ještě přání, které si mohli její sledující přečíst. Sofie kromě dortu dostala také krásný domeček pro panenky, který ocení také její starší sestra Klaudie.

I Tereza patří mezi celebrity, které propadly otužování. Na jejím profilu tak najdete také originální PF pro letošní rok. Tereza sedí v kádi se studenou vodou, na hlavně má stylovou čepici a v ruce skleničku se šampaňským. Fanouškům poslala jen vzkaz „PF 2022“.

Je vidět, že si mateřství užívá na plné obrátky. Tereza patří mezi maminky, které si dítě pořídily po 40. roce věku. Nic to ale nemění na tom, že svou dceru miluje a udělá pro ni cokoliv. Navíc oceňuje dárky domácí výroby, takže i pod vánočním stromkem Sofie našla obyčejné dárky, které jí udělaly radost.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články