Tělo Petry Janů začalo stávkovat. Z vyprodané Lucerny si odnesla pořádnou virózu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Janu Petra
Zdroj: Nextfoto

Zdraví je věc velmi vrtkavá. Někdy se stane, že člověk dosáhne pod tlakem nevídaných výkonů. Když z něj ale tíha opadne, vzdá to i tělo, které okamžitě podlehne jakémukoli bacilu. Své o tom ví i zpěvačka Petra Janů. Ta jeden den odzpívala životní koncert v Lucerně, za dva dny už ale ležela v horečkách s kašlem a bolestí v krku.

Petra Janů oslaví příští měsíc jubilejní 70. narozeniny. K nim si nadělila, jak už je skoro jejím zvykem, dvouhodinový koncert v pražské Lucerně.

Lucerna byla obrovským zážitkem

Tam bylo úplně vyprodáno a fanoušci byli ze zpěvaččina výkonu úplně uneseni. V setlistu nechyběly známé pecky jako Už nejsem volná, Moje malá premiéra či Motorest.

Také Petra si koncert pořádně užívala. „Dojali jste mě, že jste i po těch padesáti letech přišli do mojí drahý Lucerny. Prožívám to opravdu celým srdcem a udělali jste mi radost,“ řekla podle iDNES dojatá umělkyně svým fanouškům.

O tom, jak to bylo v Lucerně krásné, svědčí i série fotografií, kterou si Petra Janů vložila na svůj instagram. Je z nich patrné, že při svém vystoupení nechala na pódiu úplně „všechno“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Janů (@petrajanu_official)

Po koncertě ulehla s horečkami

Poté odjela na svou chalupu do jižních Čech, aby si trochu odpočinula před svým další turné, které mělo začít 26. října v Mariánských Lázních. Její tělo ale řeklo jasné dost.

„Moji milí, je mi to líto, dostihla mě virózka! Středeční koncert v Mariánkách jsem nucena zrušit a přeložit na 4. 11.,“ informovala své fanoušky na facebooku zpěvačka.

Plánované vystoupení raději odložila

„Kde jsem to chytla, opravdu nechápu. Je mi ale vážně mizerně, zazpívat jedinou písničku nepřipadá v úvahu,“ doplnila ještě smutně pro deník AHA!

Na druhou stranu byla ale ráda, že se jí tato nepříjemnost stala až po velkolepém koncertě. „Nedokážu si představit, že tohle by se mi stalo před Lucernou. To bych snad nepřežila,“ vysvětlila.

Zdroj: AHA!, iDNES, Instagram, Facebook

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články