Tělo Dominiky Mesarošové znal svého času každý. Teď byste ji jako spořádanou maminku nepoznali

od František Olša
2 minuty čtení
dominika mesarosova
dominika mesarosova

Být modelkou se pro většinu lidí zdá jako jednoduché zaměstnání. Opak je pravdou. Krásné ženy si často musí odpustit balíček sladkostí, protože by stačilo nabrat nějaké to kilo navíc a kariéra by jednoduše skončila. Některé modelky se pak rozhodnout mít miminko a tím se ze světa krásek také vytratí.

Dominika Mesárošová je známou českou modelkou. Letos oslaví své šestatřicáté narozeniny. Vystudovaná kadeřnice v minulosti absolvovala plastickou operaci poprsí. Také se stala vyhledávanou modelkou a fotomodelkou.

Přírůstek do rodiny

Známá modelka žije společně se svým partnerem Tomášem Novotným. Tento pár na svět přivedl syna Eliána, který letos oslaví třetí narozeniny. Dominika se po založení rodiny stáhla do ústraní a je z ní vzorná matka.

Na instagramovém účtu modelky se to fotkami se synem jen hemží. Minulý rok například rodinka vyrazila na dovolenou do Řecka. Co bývá častým strachem rodičů, je létání se svými ratolestmi.

To zvládl malý Elián na výbornou. Modelka k příspěvku ze společné dovolené napsala: „Eliánek miluje létání, letěl popáté a vše opět na výbornou. Chtěli jsme ještě stihnout jednu dovolenou, kdy je Elián infant do dvou let.“

Dominika s partnerem a synem Eliánem nafotila sérii fotografií, kde je k nepoznání. Na fotkách bývalá playmate působí dojmem spořádané maminky. K příspěvku dodala, že syn dělá pokroky a společně s tatínkem ho milují nadevše.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DominikaMesarošová❣️ (@dominikamesarosova)

Syn má vlastní Instagram

Dominika na nic nečekala a svému dvouletému synovi vytvořila účet na oblíbené sociální síti Instagram. Můžeme snad v budoucnosti čekat, že z malého Eliána vznikne hvězda internetu?

Instagramový účet syna je doopravdy roztomilý, stejně jako je on sám. Dozvíte se tam, jaké oblíbené hračky doma má, co rád tvoří, nebo objevíte videa, jak si hraje venku.

Na jednom z posledních příspěvků pak dvouletý Elián vyjmenovává barvy v angličtině.

Fanoušci slavné modelky tak tedy mohou sledovat, jak roztomilý Elián roste. Je jisté, že od rodičů dostává tu nejlepší péči a velkou zásobu lásky.

Autor: Štěpán Pacík

Související články