Ted Mosby z Jak jsem potkal vaši matku čekal na svou vysněnou ženu dlouho i v reálném životě. Josh Radnor se oženil až na prahu padesátky

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Josh Radnor
Zdroj: Profimedia

Seriál Jak jsem poznal vaši matku běžel v letech 2005–2014 a v neuvěřitelných 208 epizodách vyprávěl otec Ted Mosby svým dětem příběh o tom, jak potkal jejich matku. Teda ztvárnil Josh Radnor a i ten se v reálném životě rozhodl, že výběr té pravé vyžaduje čas. A tak se tento skoro padesátiletý herec poprvé oženil až letos v únoru během „lehké“ vánice, která na oslavě uvěznila všechny svatebčany i personál na celou noc.

Jeho vyvolenou se stala klinická psycholožka Jordana Jacobsová. Dvojice se dle serveru People seznámila během psychedelického meditačního rituálu a herec uvedl, že mu hlas v hlavě během cesty říkal, že to je jeho budoucí žena.

Intenzivní rande a svatba po roce

„Byli jsme neustále v kontaktu. Pořád jsme sdíleli věci, které jsme si napsali, a věci, které jsme dělali. Myšlenky, pocity, postřehy,“ popsal herec pro New York Times jejich vztah v minulém roce.

Sama Jordana popsala jejich první rande během meditace za velmi intenzivní a prý se během něho dostali hluboko jeden k druhému.

Že oba považovali své setkání za osudové, dokazuje i skutečnost, že ke svatbě došlo už rok poté.

„Oženil jsem se! Před dvěma týdny. V „lehké“ vánici. Byl to neuvěřitelně ohromující víkend plný sněhu,“ napsal herec ke svému svatebnímu dni.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Josh Radnor (@joshradnor)

Vánice zasypala cesty

Ve skutečnosti ale tato lehká vánice byla velmi silná. Během obřadu tak všichni svatebčané pěkně promrzli a zasypal je sníh.

„Pravdou je, že jsem se doposud neoženil, protože jsem čekal na tebe,“ řekl během obřadu herec, který se nenechal rozmary počasí rozhodit.

Povětrnostní podmínky po obřadu byly dle CNN natolik špatné, že všichni svatebčané i personál museli strávit noc na místě svatby.

Herec pro Brides uvedl, že se svou ženou cítili, jak jsou lidé kvůli počasí napjatí. Když kolem 22:30 došlo k oznámení, že nikdo nemůže odjet, nálada se uvolnila a všichni se se situací smířili.

Nakonec se ze svatby stala celonoční pařba, což herec velmi ocenil a označil to za nejlepší způsob oslavy.

Stejný názor ale nesdílela pozvaná režisérka seriálu Jak jsem poznal vaši matku Pamela Frymanová, která zavtipkovala: „Možná si pro obnovu svého slibu vyberou jaro.“

Zdroje: Instagram, CNN, People, Brides, New York Times, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články