Tato těžká doba donutila k obnažení i Milana Peroutku. Podívejte se, jak má vysekané svaly

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
milan peroutka
Zdroj: Profimedia

Doba je zlá. To ví všichni smrtelníci i české hvězdy. Některé slavné osobnosti se proto rozhodly k razantním krokům. Jednou z nich je i zpěvák a herec Milan Peroutka, který ukázal, že v době pandemie na sobě pořádně maká.

Pro žádného člověka není současná situace, která trvá už více než rok, vůbec jednoduchá. Těmi, kdo trpí, jsou i umělci, kteří nemohou hrát koncerty nebo divadelní představení před diváky. Patří mezi ně i Milan Peroutka, známý i jako moderátor Snídaně s Novou.

Doba zklidnění, za kterou je rád

Od pondělí do pátku moderuje ranní relaci společně se svou kamarádkou a kolegyní Nikolou Čechovou. Přestože doba není jednoduchá, Peroutka tvrdí, že v ní nijak nestrádá.

Volný čas tráví na zahradě, kde mu společnost dělá nejen rodina, ale i domácí mazlíčci, jako jsou třeba slepice.

Herec, zpěvák a moderátor zastává názor, že v době karantény by se měl každý trochu zklidnit. On se věnuje zahradě a budování si ideálního sídla.

A vypadá to, že čas, který tráví domácími pracemi, se podepisuje i na jeho postavě. Herec nikdy nevypadal lépe. Pyšnit se teď může ideální vypracovanou postavou, kterou klidně ukáže i svým fanouškům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka)

Nechtěl si sundat tričko. A teď?

Právě tělo plné svalů jeho fanoušky na sociálních sítích pořádně zaujalo. I když původně měl být příspěvek o vlasech. Těch si ale většina všimla až na druhý pokus.

„Tak jsem si říkal, že bych si ty dlouhý vlasy rád zvěčnil. Čtete dál? Tak právě dotáčím cédéčko! A taky vím, že jsem se nechal kdysi slyšet, že obnažený fotky fotit nechci, dokud to nebudu mít zapotřebí. Ách jo, už je to asi tady,“ napsal zpěvák na sítě.

K tomu dodal, že tričko si skoro nesundal ani před známým fotografem Robertem Vanem. Nic nechce ale dramatizovat a podle jeho slov se jede dál.

Žhavé fotky, na kterých má jen džíny a odznak své kapely na řetízku, fotil Peroutka pro jeden kadeřnický salón. A vypadá to, že mnohým fanynkám by vůbec nevadilo, kdyby podobné snímky u něj vídaly častěji.

Autor: Barbora Turková


Související články