Tatiana Vilhelmová věří, že příště to už bude holka. V jejím věku ještě není pozdě

od Markéta Krejčí
1 minuta čtení
Dyk Vilhelmova
Zdroj: Profimedia

Nikdo jejich vztahu příliš velkou šanci nedával. Pro mnohé byla ona už usedlá matka dvou dětí a on rozlítaný krasavec, který vlastně neví, co chce. Přesto už jsou Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk partneři už 12 let, a dokonce uvažují ještě o miminku.

Vojta Dyk se s Tatianou Vilhelmovou seznámil při zkoušení divadelní hry Bláznivý Petříček. Herečka byla o sedm let starší, vdaná a s dvěma dětmi.

Dlouholetý vztah, dítě i svatba

Nic z toho jí ovšem nezastavilo a po hlavě se vrhla do nového vztahu s pohledným hercem a velmi talentovaným hudebníkem. Velké šance vztahu ale nikdo nedával.

Hvězdný pár tak každým dnem stále ukazuje, jak se všichni mýlili. Spolu jsou už dvanáct let a před třemi lety, na prvního máje, se dokonce tajně vzali.

Tatiana má z předešlého manželství dva syny, Františka a Cyrila. Společně pak mají syna Aloise, který se narodil v roce 2013. Nabízí se tak otázka, zda by si herečka nepřála ještě holčičku.

Holčičku by herečka brala

„Jestli se rozhodneme jít do toho znovu, myslím, že ji mít budeme. Mateřství je pro mě v životě zásadní,“ prozradila nedávno Tatiana v rozhovoru pro Magazín DNES.

V jejím případném rozhodnutí jít do čtvrtého těhotenství ji podporuje i fakt, že jí ve výchově jejích stávajících dětí pomáhá nejen Vojta, ale také její starší synové.

Základem jsou dobré rodinné vztahy

„Nejstarší už má samozřejmě svoje kamarády, partu. Už má i holku a trochu jiné zájmy, zároveň je ale velmi tolerantní a s nejmladším Lojzíkem si občas pořád hraje a věnuje mu svou pozornost,“ vysvětlila magazínu Prima ŽENY.

Vilhelmová zanedlouho oslaví 44. narozeniny. Což pro narození dítěte v současné době není žádný vysoký věk. Příklad si může vzít třeba z Venduly Pizingerové, která si vysněného syna pořídila ve 48 letech.

Zdroj: AHA!, Magazín DNES, Prima ŽENY

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články