Tatiana Dyková těsně před svatbou učinila zásadní rozhodnutí. Řekla také, v čem ji manželství naplňuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vojta dyk tatiana vilhelmova
Zdroj: Profimedia

Tatiana a Vojta Dykovi se sice vzali v roce 2019, pár ale tvoří již přes 10 let. Podle mnohých na nich ale jejich dlouholeté partnerství není vidět. Na veřejnosti totiž působí spíše jako čerstvě zamilovaný pár. Je pravda, že v současné době jim to klape, jako každý pár ale měli i tmavší momenty.

Tatiana je podle svých slov zamilovaná nejen do Dyka. Podle rozhovoru s idnes.cz to totiž vypadá, že celá její povaha je vlastně taková sluníčková. „Zamilovanost beru jako svůj základní životní stav. Zamilovanost do života. I přes všechny těžkosti, které nás teď provázejí, máme obrovské štěstí, že můžeme obývat tuhle planetu,“ nechala se před časem slyšet.

Na dotaz, co ji naplňuje, ale odpověděla: „Proválet den s Vojtou. To mě doslova naplňuje.“ Podle všeho je vztah manželů dokonalý a jsou skvělým příkladem mnoha párům, které mají za to, že po tolika společných letech už snad ani člověk cítit lásku nemůže.

Chtěla jiné jméno

Jedním z velkých zvratů, který tento pár potkal, byla debata ohledně jména, které si Tatiana po svatbě vezme. Ona totiž původně trvala na tom, že zůstane Vilhelmová, souhlasila ale s alternativou, při které by se jmenovala jak po svém muži, tak i svým rodným příjmením.

„Moje žena se chtěla ještě dva dny před svatbou jmenovat Dyk Vilhelmová. A pak jí něco řeklo: Měla bys jít prostě do toho po hlavě! A tak řekla, že musíme zajet ještě za matrikářkou, paní starostkou a říct, že chce změnit jméno na Dyková,“ svěřil se pro Aha! Vojtěch.

„Musím říct, že co se týče profesního života, tak je to dost velké frajerství! Vy si tady budujete nějakou značku a pak to najednou smažete,“ dodal s tím, že jako Tatiana Vilhelmová byla herečka velmi dobře známá a fanouškům trvalo, než přijali velkou změnu.

Ten nahoře nám přál

Mnoho lidí si možná myslí, že existuje nějaké tajemství, díky kterému je vztah Dykových stále stejně čerstvý jako kdysi. Tatiana na to má ale jiný názor. Je to prý dar od Boha. „Vnímám to tak, že je to z velké části dané shůry. Ten nahoře nám přál, abychom se potkali a abychom z jisker, co jsme v sobě oba měli, rozdmýchali společný plamen,“ nechala se slyšet.

„Samozřejmě že každý vztah prochází různými zkouškami a buď s nimi roste, nebo uvadá. Jestli tedy s Vojtou působíme jako čerstvě zamilovaní, tak se nám asi daří zkoušky zvládat. Ale nemyslete si, jsou i dny, kdy máme jeden druhého plné zuby,“ dodala pak.

Každý vztah je podle Tatiany i Vojtěcha o hádkách a sporech, ale vždy se dá najít to krásné. Oni si svou lásku udržují a jsou rádi, pokud se v nich fanoušci alespoň trochu inspirují. Jak ale budou mluvit za dalších deset let? Spousta lidí by jim jistě přála, aby vše zůstalo zalité sluncem, jako tomu je doposud.

Zdroj: Aha!, idnes.cz 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články