Taťána Kuchařová se s Danielou Písařovicovou zná minimálně 9 let. Údajně se měly i kamarádit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tatana kucharova
Zdroj: Nextfoto

Ondřej Gregor Brzobohatý byl ještě nedávno v médiích propírán hlavně v souvislosti s rozvodem se svou dnes již exmanželkou Taťánou Kuchařovou. Poslední dny se o něm ale mluví především ve spojitosti s jeho novou známostí, kterou je údajně moderátorka Daniela Písařovicová. Ta dříve podle všeho bývala Kuchařové kamarádka.

Písařovicová ani Brzobohatý svůj vztah nepotvrdili, zároveň ho ale ani nevyvrací. Na druhou stranu Kuchařová v tom má jasno, a médiím dokonce prozradila, že spolu ti dva něco měli ještě ve chvíli, kdy s ní byl Ondřej ženatý. Není se asi čemu divit, že její přátelství s moderátorkou rychle skončilo.

„Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství. Co k tomu říct… Opět to jen potvrzuje vše, co jsem už řekla, a nepřekvapuje mě to. Jsem ráda, že jsem z tohoto toxického vztahu venku a nechci další věci okolo bývalého manžela komentovat,“ napsala Kuchařová pro CNN Prima NEWS v SMS zprávě.

Ačkoli tak ani její bývalý, ani jeho údajná nová partnerka ke vztahu prý nemají co říct, zdá se, že je jenom otázkou času, než všechno oficiálně potvrdí. Většina informací totiž naznačuje, že spekulace nejsou už dávno jen spekulacemi. Nejvíce šokující na tom ovšem je to, že se Písařovicová s Kuchařovou znají už dlouhé roky.

Usvědčila je společná fotka

Pro Taťánu Kuchařovou musí být nový vztah jejího exmanžela obrovským šokem. Těžko se člověk srovnává s tím, když si někdo najde tak rychle náhradu, když je to ale navíc dobrá kamarádka, je to o to horší. Podle Blesku se znají obě ženy už minimálně 9 let.

Svědčí o tom jejich společná fotografie, na které se vedle sebe usmívají a působí jako dvě přítelkyně. Když se tehdy v roce 2013 sešly na prvních narozeninách tanečního studia Petra Čadka Tančírna v pražských Holešovicích, asi by je ani nenapadlo, že jednou budou válčit kvůli chlapovi.

Nebyla jsem důvodem krachu manželství

Kuchařová tvrdí, že za rozpadem jejího manželství s Brzobohatým stojí právě jeho nový vztah. Písařovicová ale takové nařčení odmítá. Podle jejích slov se vztah rozpadl nehledě na to, zda měl Ondřej někoho jiného. Svůj podíl viny na celé situaci nevidí.

„Nebyla jsem důvodem krize či nakonec rozvodu Ondřeje a Taťány. Proto mi přijde nepatřičné, abych se k tomu jakkoliv vyjadřovala,“ řekla stručně do médií. Více se ona i hudebník odmítají o svém vztahu či jakémkoli jeho vlivu na krach manželství Kuchařové bavit.

V současné době nechce Kuchařová svého bývalého ani vidět. V médiích ale nepromešká jedinou příležitost k tomu, aby si do něho rýpla. Naopak Písařovicová se k celé situaci vyjadřuje pouze minimálně, na druhou stranu s Ondřejem spolupracuje a v televizi se společně objeví například v pořadu Inkognito.

Zdroj: Blesk, CNN Prima NEWS, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články