Taťána Kuchařová se pomalu začíná koukat po mužích. Casting bude v létě, slibuje jim

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kucharova Tatana
Zdroj: Nextfoto

Taťána Kuchařová je už víc jak půl roku rozvedenou paní. Nabízí se otázka, zda už není konečně čas najít si nového mužského. Jak se krásná modelka svěřila deníku Blesk, momentálně se spíše rozhlíží a rozkoukává, a to dokonce i mimo Českou republiku.

Rozvod nikdy není hezká záležitost, a ten Taťány Kuchařové s Ondřejem Brzobohatým byl extrémně náročný. Obzvláště pak pro krásnou modelku.

Už se cítí dobře

Ta totiž rozchod vůbec nečekala. A okolnosti, které jej provázely, tedy to, že měl mít Ondřej v době jejich vztahu pletky s několika ženami, jí vůbec nebyly příjemné.

Nyní už se ale nejkrásnější žena světa cítí dobře. S tím jí pomohlo především cestování a také psychoterapie. „Díky terapii jsem si uvědomila, že některé typy osobností se prostě nezmění,“ vysvětlila deníku Blesk.

Zatím jen nezávazně pozoruje

Dnes už se tak snaží koukat především do budoucnosti, a to i v souvislosti s novými známostmi. Na vztah se však modelka ještě necítí.

„Možností by bylo dost, ale opravdu nespěchám. Je to moje rozhodnutí, že jsem single, moje štěstí opravdu nezávisí na tom, jestli jsem, nebo nejsem ve vztahu,“ vysvětlila deníku.

Jistou představu ale o „Panu Božském“ už má. „Bude mít stejné hodnoty jako já, se kterým se budu cítit v bezpečí, kdo mě ocení pro to, kdo jsem, a ne kým jsem, a kdo se mnou nebude mít zapotřebí soutěžit,“ rýpla si do svého exmanžela.

Casting na partnera

V rozhovoru dokonce přiznala, že by se vůbec nebránila tomu, kdyby byl její nový partner cizinec. „Já si můžu zkoušet kohokoliv, kdekoliv, vůbec se neomezuju,“ dodala se smíchem krásná blondýna.

Její plány do budoucna jsou ale jasné. „V létě začne casting a výběrko stále probíhá. Takže se dívám, pozoruju, setkávám se,“ prozradila. Muži, kteří by tak měli zájem, mají ještě šanci o Taťánu zabojovat.

Zdroj: Blesk, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články