Taťána Kuchařová přednášela na konferenci a vypadala skvěle. Řekla, co si upřímně myslí o feminismu

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
tatana kucharova
Zdroj: Nextfoto

Taťána Kuchařová už dávno dokázala, že není jen krásnou tvářičkou. Sama například vede nadaci pomáhající seniorům a je také ambasadorkou jedné z organizací OSN. Nedávno pro změnu navštívila konferenci, kde promluvila o tom, co si myslí o feminismu.


Taťána Kuchařová se stala roce 2006 výherkyní Miss World, což jí zajistilo nebývalou popularitu. Tu dokázala krásná modelka využít nejen pro sebe, ale také k pomoci druhým.

Zajímá se o problémy druhých

V roce 2008 tak založila nadaci Krása pomoci, která se zaměřuje na pomoc seniorům a pomáhá také zlepšovat mezigenerační vztahy.

Krásná blondýna se velmi intenzivně zajímá o okolní svět a jeho problémy. Dokonce získala i prestižní označení mezinárodního lídra mladé generace od mezinárodní organizace World Network of Young Leaders and Entrepreneurs (WNYLE).

Nebojí se označit se za feministku

Ve svém snažení pokračuje Kuchařová i nadále. Nedávno se na svém instagramu pochlubila snímkem z konference Nad skleněným stropem, kde byla jedním z řečníků.

„Jsem feministka a jsem pro kvóty,“ řekla hned v úvodu krásná Miss. Ve svém projevu mimo jiné upozornila na to, že „feminismus“ má v české společnosti stále jakési negativní zabarvení.

„I lidé, kteří se vyjadřují pro genderovou rovnost, tak mají problém se za feministy či feministky označit,“ vysvětlila ve svém projevu. To by se podle ní mělo změnit.

Na konferenci jí to moc slušelo

Nutno podotknout, že Taťána měla ve svém projevu spousty zajímavých myšlenek, ale také jí to velmi slušelo. V krémovém kostýmku vypadala opravdu krásně.

Nad skleněným stropem je konference konající se už po třetí v Praze. Jejím cílem je představovat ženy, ale také muže, pro které je důležitá rovnoprávnost. Kromě Kuchařové se na pódiu objevila komička Adéla Elbel či spisovatelka Jana Ciglerová.

Zdroj: Instagram, Nad skleněným stropem

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články