Taťána Kuchařová před Ondřejem Gregorem Brzobohatým randila 4 roky s modelem. Dokonce spolu pózovali v prádle

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tatana Kucharova
Zdroj: Profimedia

Že se Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý rozvedli, to už se snad ví i v těch nejzapadlejších koutech světa. Vzpomenete si ale, koho Taťána opustila, aby mohla s Ondřejem začít randit?


Chodila s ním 4 roky a pak oznámila rozchod s tím, že je volná. Úplná pravda to nebyla, protože už randila s Ondřejem. O kom je řeč? O modelovi Lanu Carlsonovi.

Dostal ji na vlasy

Seznámili se v roce 2010 v New Yorku a byla to láska na první pohled. Aby ne, Carlson je krásný muž a navíc se kromě modelingu věnuje charitě.

Carlson má jednovaječné dvojče Kylea. Oba společně fotili běžné zakázky, než je objevil fotograf Bruce Weber. Ten je proslavil po celém světě. Pracovali pak například i pro Armaniho.

„Jsem s Lanem velmi šťastná. Vídáme se často a létáme za sebou. Neexistuje žádná překážka, když s někým chcete opravdu být. Je krásné cítit, že jste milována pro to, jaká jste, a ne kdo jste,“ pěla ódy na jejich vztah Taťána.

A na co ji model získal? Na dlouhé vlasy! Ty si sice poté ostříhal, ale i tak s ním Taťána zůstala. Takže jen o vlasech to naštěstí nebylo.

Natočili spolu sexy video

Společně natočili i sexy video, ve kterém se proměnili v gangstery a pózovali v rajcovním prádle či sexy outfitech.

„Rád vytvářím kreativní projekty, a když se nám s Taťánou naskytla příležitost udělat společně něco zajímavého, pustili jsme se do toho s nadšením. Taťána je krásná a má v sobě neuvěřitelnou energii, která vyzařuje před kamerou. Jak ona, tak její přítel Lane jsou zkušení profesionálové. Oba mají přirozený talent a charisma, takže natáčet s nimi byla velká radost, což je myslím znát na finálním výsledku,“ uvedl tvůrce videa Maxmilian Turek.

Taťána a Lane byli z videa také nadšení. „S celým týmem se spolupracovalo naprosto skvěle, všichni jsou to profíci, úžasně kreativní a nejlepší u nás v oboru. Výrazné a originální projekty podobného charakteru jsou pro nás radostí a výzvou.“

Vše tedy vypadalo zalité sluncem a 4 roky Taťána a Lane tvořili krásný pár. Když najednou přišla zpráva, že se rozešli.

„Ano, s Lanem jsme se rozešli koncem února. Nechtěla jsem to někde veřejně sdělovat, je to moje soukromí. Neměla jsem potřebu to ventilovat veřejně. Jsem opět volná a je to hezký pocit,“ potvrdila tehdy modelka rozchod.

Jak se však ukázalo, tak úplně volná nebyla, protože už se v té době scházela s Ondřejem, který byl krátce po rozvodu s první manželkou Johanou.

Zdroje: Novinky, Super, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články