Taťána Kuchařová podpořila kandidaturu generála Pavla. Prý je lidský, statečný a zkušený

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tatana kucharova
Zdroj: Nextfoto

Prezidentské volby se nezadržitelně blíží, a čím dál častěji se tak na internetu objevují i názory celebrit na jednotlivé kandidáty. Slavní lidé se nebojí dát veřejně najevo, koho budou volit a proč. S tím, že svůj hlas dá u voleb Petru Pavlovi, se svěřila na instagramu i Taťána Kuchařová.


„Podporuji generála Pavla,“ napsala hned na úvod příspěvku na rovinu. Sledujícím se pochlubila se společnou fotkou, kterou s kandidátem na prezidenta má, a připsala několik důvodů, proč právě Petr Pavel je za ni jediným ideálním prezidentem.

„Vědomí o bezpečnosti, morálních zásadách, hájení rodiny a naší bezpečné budoucnosti, včetně ochoty položit život za druhé, disciplinovanost a zkušenost…Nejen tohle oceňuji na generálu Pavlovi!“ napsala s nadšením.

Dodala, že dále si na kandidátovi cení, že chce využít své zkušenosti z politiky a diplomacie ve prospěch a pro službu nás všech a byla by to osobnost respektovaná i v zahraničí. Pavel je podle jejích slov velmi lidský, statečný a především zkušený.

Nesuďte minulost

Ačkoli se Petr Pavel drží spolu s Andrejem Babišem a Danuší Nerudovou na předních příčkách ve volebních průzkumech, mnoho lidí mu vyčítá jeho komunistickou minulost. I kvůli té proto v některých případech dávají lidé přednost jiným kandidátům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taťána Kuchařová (@tatianagbrzobohata)

Podle Kuchařové by ale lidé neměli soudit minulost, a měli by se naopak dívat na situaci adekvátně k současné době. „Minulost nelze soudit z pohledu dneška. A právě proto, že člověk jednou selhal a lituje toho, má pro mě větší potenciál, než kdokoliv jiný. Uznávám totiž schopnost přiznat chybu: to dokáže jen opravdový státník a politik,“ napsala Kuchařová.

„Děkuji vám za podporu, velice si toho vážím,“ připsal sám Petr Pavel pod příspěvek. Modelka se dočkala od fanoušků souhlasných slov, ale od některých také kritiky. Dalo se nicméně očekávat, že se podobným příspěvkem nezavděčí všem.

Podporuje ho Polívka i Holubová

Za generálem Pavlem stojí celá řada dalších celebrit. Na tiskové konferenci zveřejněné na CNN Prima NEWS promluvila například Eva Holubová. „Pan Pavel je generálem díky člověku, kterého jsem si vždy vážila. Generála Pavla jmenoval Václav Havel,“ řekla například.

Podle jejích slov i to je jeden z důvodů, proč si ho jako kandidáta na prezidenta považuje a dá mu svůj hlas. Pavel se dále dočká podpory také od Vladimíra Polívky, Jana Hřebejka, Ondřeje Vetchého nebo Petra Koláře. Někteří jmenovaní by prý dokonce za generála doslova dali ruku do ohně.

Zdroj: Instagram, CNN Prima NEWS

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články