Taťána Kuchařová o vztahu svého exmanžela s moderátorkou Písařovicovou věděla. Chodí spolu už půl roku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tatana kucharova
Zdroj: Profimedia

Rozvod hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého a modelky Taťány Kuchařové proběhl v polovině letošního března, zdá se ale, že se o něm bude ještě pěkně dlouho mluvit. V současnosti ani jednomu z bývalého páru nic nebrání v tom, aby si našel nového partnera. A Ondřej tak podle všeho učinil, když byl ještě v chomoutu.

V médiích se poslední dny spekuluje o tom, že chodí s moderátorkou Danielou Písařovicovou. On sám ani jeho údajná nová přítelkyně informaci nepotvrdili, nicméně ani nevyvrátili. Zato Taťána se k celé věci vyjádřila a dala najevo, že na spekulacích je dost pravdy.

A nejen to. Podle jejích slov totiž Ondřej s Danielou fungují jako pár už delší dobu a zpěvák ani nečekal do rozvodu. Podle zpravodajského serveru CNN Prima NEWS o tom Kuchařová informovala v SMS zprávě, ve které dále napsala, že to je jen další z důvodů, proč je ráda, že vztah ukončila.

Odmítají vyjádření

Ondřej Gregor Brzobohatý dostal od médií podle iDNES hned několik dotazů týkajících se jeho nového vztahu. On ale odmítá cokoli komentovat. Na druhou stranu ale nic nevyvrátil, a proto je velmi pravděpodobné, že on a Písařovicová skutečně pár tvoří. Ani ona ale nechce mluvit.

„Já na to nebudu odpovídat, nebudu na nic odpovídat. Říkám, nebudu přikládat jakýmkoliv polínkem do bulvárního ohně,“ reagoval na otázky Brzobohatý. Podobně reagovala i Písařovicová: „Já se o tom vůbec nechci bavit,“ odpověděla na dotazy. „Znovu opakuji, a dělala jsem to tak i v předchozích případech, že jsem si tak celkově chránila soukromí, že to nechám bez odpovědi.“

Zpěvák se v médiích raději několikrát vyjádřil tak, že rozvod pro něho byl komplikovaný a důležitá je teď pro něho hudba, díky které se ze všech problémů dostává. Je to ale pravda? Podle všeho se totiž už delší dobu s náročnou situací nevyrovnává sám a Taťána si v médiích rozhodně nebrala servítky.

Dozvěděla se to nedávno

Ačkoli se modelka údajně celou věc dozvěděla teprve nedávno, zjistila zároveň, že vztah Písařovicové s jejím bývalým mužem trvá už nějakou dobu. A to ji samozřejmě pohoršilo, takže neváhala a k celé situaci se hlasitě vyjádřila v médiích. Ondřeje opět označila za lháře a podvodníka, jak tomu již udělala v minulosti jednou.

„Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství. Co k tomu říct… Opět to jen potvrzuje vše, co jsem už řekla, a nepřekvapuje mě to. Jsem ráda, že jsem z tohoto toxického vztahu venku a nechci další věci okolo bývalého manžela komentovat,“ napsala pro CNN Prima NEWS v SMS zprávě.

Jak dlouho potrvá, než Ondřej Gregor Brzobohatý promluví o svém vztahu s Danielou Písařovicovou oficiálně? Pokud je pravda, že si spolu začali ještě před rozvodem, není se ani čemu divit, že si nechává podrobnosti raději pro sebe a snaží se do toho média netahat. Věčně ale situaci pod kontrolou nejspíš neudrží.

Zdroj: CNN Prima NEWS, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články