Taťána Kuchařová nechce vodit děti do školky v padesáti. Jinak jsou ale prý požehnáním v každém věku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tatana Kucharova
Zdroj: Nextfoto

Taťána Kuchařová se ve svém životě zaměřila na pomoc starším lidem. Její nadace Krása pomoci pomáhá především seniorům. Jak to má ale vítězka Miss World 2006 naopak s dětmi? Podle svých slov si nedovede představit, že by je měla vodit do školky třeba v padesáti.

S Ondřejem Gregorem Brzobohatým podle všeho dítě plánovali. V rozhovoru pro Expres modelka uvedla, že o založení rodiny vážně uvažovali, to ale bylo v době, kdy už měl její exmanžel jiný poměr.

V současné době si někteří lidé mohou myslet, že Kuchařové v jejích 35 letech už ujel vlak. Jak to vidí ona? Na jednu stranu říká, že dítě je požehnaným darem v jakémkoli věku, pokud je zdravé. Na tu druhou by ale sama mít dítě po čtyřicítce nechtěla.

Vodit ho v padesáti do školky bych nezvládla

„Je to každého soukromá věc, ale já bych nechtěla vodit dítě do školky nebo do první třídy v padesáti nebo ve vyšším věku,“ říká Kuchařová v rozhovoru pro iDNES.

Kuchařovou těší, že dnešní mladá generace se toho nebojí a děti mívá často i ve věku kolem dvaceti let. To prý ještě před několika lety až tak časté nebývalo. Příkladem je údajně její sestra.

„Je krásné vidět mladé rodiče. Samozřejmě, my jsme zase trošku jiná generace. Měla jsem v životě tak úžasné příležitosti, které pro mě byly v určitém období života prioritou, a myslím, že jsem je krásně proměnila ve spoustu dobrých věcí,“ říká Kuchařová.

Dítě je požehnání v každém věku

Podle Taťány hraje roli mnoho faktorů. Nejen to, jak se člověk cítí psychicky, ale také celkové fyzické zdraví. Každý to má nastavené jinak. To, že ona sama by děti mít po čtyřicítce spíše nechtěla, neznamená, že to u ostatních nepodporuje.

„Každý to má prostě jinak. Každopádně dítě je podle mě velké požehnání v každém věku, když je zdravé a když dělá rodičům radost,“ uzavírá.

Zdroj: Expres, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články