Taťána Kuchařová dráždí sexy tělem na dovolené v Chorvatsku. Nejspíš dlouho sama nezůstane

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tatiana Kucharova
Zdroj: Profimedia

Všechno zlé je k něčemu dobré. Tímto rčením se rozhodla řídit Taťána Kuchařová. Konečně se oprostila od rozvodu a užívá si svobodného života. A jak nejlépe by si měla užít život, než že začne cestovat!

Karma je zdarma

Posledních pár měsíců bylo pro Taťánu obdobím změn a vyrovnáváním se s nastalou situací. Chvíli po obnovení manželského slibu přišla pro modelku sprcha v podobě oznámení rozvodu.

Jak to doopravdy bylo, ví jen tři hlavní aktéři – Taťána, Ondřej Gregor Brzobohatý a Daniela Písařovicová. Lidé tak mohou pouze spekulovat.

Zatímco Ondřej s Danielou zvolili taktiku „mlčeti zlato“, Taťána v rámci svého vyrovnávání se s rozvodem vše sdílela veřejně. Nakonec se ale se situací smířila.

„Jak říkám, jejich karma, jejich štěstí a svědomí. Nechávám ty věci plynout, třeba se časem ukáže, jak to ještě všechno je. Nepřeji nic zlého, já věřím, že se nám to tam někde nahoře všem sčítá,“ řekla v pořadu ShowTime.

Tohle všechno už je ale pryč. Manželé jsou rozvedení, modelka se vrátila k rodnému příjmení, a dokonce přiznala, že už je otevřená novému vztahu.

Během léta hodně pracovala, a tak si nyní konečně dopřála zaslouženou dovolenou v Chorvatsku.

Dráždí přes instagram

„Zdravím vás ze slunného chorvatského resortu,“ napsala svým fanouškům přes instagram a přidala zatraceně sexy fotografii.

Miss World 2006 se i 16 let po vítězství nemá vůbec zač stydět a z fleku by soutěž vyhrála znovu. Netají se tím, že miluje čokoládu, a tak si své křivky musí udržovat pravidelným pohybem. A že se jí to daří, o tom přesvědčuje své fanoušky čím dál častěji.

Od rozvodu se odvázala a ukazuje ze svého těla více a více. Její fanoušci se tak v jejích stories dokonce dočkali nahé fotky, kde byly intimní partie zakryty pouze hvězdičkami. I tak ale fotka nechávala jen malý prostor pro fantazii.

Při pohledu na krásnou modelku tak lze očekávat, že dlouho sama nezůstane.

Zdroje: Extra, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články