Taťána Gregor Brzobohatá zítra oslaví narozeniny. Ten „nejlepší“ dárek už dostala od manžela

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kucharova Tatana
Zdroj: Profimedia

Český showbyznysový rybníček se otřásá pomalu v základech. Jeden z nejstabilnějších párů je zřejmě minulostí. Řeč je o modelce Taťáně Gregor Brzobohaté a jejím manželovi. Ačkoliv se pár ke spekulacím nevyjadřoval, nyní už kápl božskou.

To, že se u Gregor Brzobohatých něco děje, netušil snad vůbec nikdo. Ačkoliv pár před nějakou dobou přiznal, že chodí na terapie, většina lidí však předpokládala, že chce jen svůj vztah upevnit a nikoliv, že se jedná o předzvěst jeho konce.

Od léta už každý sólo

Manželé se vzali po tříleté známosti, a to v roce 2013. Před rokem si dokonce zopakovali manželský slib. O krizi tak vůbec nikdo neuvažoval.

Až zpětně to do sebe začalo zapadat. Jak se ukázalo, poslední jejich fotografie pocházely z léta, od té doby na své sociální sítě žádnou společnou nepřidali.

Dokonce na dovolené byla slavná modelka s kamarádkou. Pomyslné „semínko pochybností“ zaselo letošní předávání cen Český slavík, kam přišel už každý zvlášť.

Žijí každý sám

Poté se začalo hojně spekulovat, jak to ti dva spolu mají. Ačkoliv oba dlouhou dobu mlčeli, nyní se k celé situaci vyjádřil talentovaný hudebník.

„Máme už vlastní životy, od srpna víceméně žijeme každý sám,“ vysvětlil pro pořad Showtime. To, zda právě on žije opravdu sám, je další věcí, o které se začíná spekulovat.

Je za tím nová žena

Fotografové deníku Blesk ho totiž několikrát přistihli ve společnosti tanečnice Zuzany Pilné, která pracuje pro Divadlo Karlín.

Je právě ona důvodem rozchodu manželů? Ledacos napovídá reakce Miss Word, která na otázku Blesku ohledně rozchodu odpověděla: „Ať se k tomu vyjádří můj manžel.“

Dá se tedy předpokládat, že Ondřej k tomu asi má více co říct, alespoň podle jeho stále ještě platné manželky, která 23. prosince oslaví 34. narozeniny. Tentokrát zřejmě bez svého muže, od nějž už „nejlepší“ dárek zřejmě dostala.

Zdroj: Blesk, Idnes.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články