Taťána Gregor Brzobohatá si užívala na vodě s Pierrem Richardem. Moc jim to slušelo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tatana kucharova brzobohata
Zdroj: Nextfoto

Vypadá to, že Taťána Gregor Brzobohatá, rozená Kuchařová, už se z rozvodu s hercem a zpěvákem Ondrou Gregorem Brzobohatým oklepala. Užívá si single života na plné obrátky, navštěvuje nejen společenské akce, ale také své přátele, které dlouho neviděla.

Mezi takové patří i francouzský herec Pierre Richard, který i přes svůj věk natáčí filmy a navíc se pustil také do výroby vlastního vína. Modelka na důkaz jejich setkání zveřejnila snímek, na kterém vypadají oba velice dobře a vzájemnou přítomnost si užívají. Richard se totiž v sobotu účastnil koncertní akce Pierre Richard Symphonic v Divadle Hybernia v Praze.

Pro modelku to bude napořád blondýn s černou botou

Kuchařová se vyznala z pocitů, které má, právě po boku této francouzské legendy. „Vždy okouzlující setkání s touto legendou francouzského filmu a mým přítelem Pierrem Richardem…“ rozepsala se modelka na instagramu.

„Nikdy nezapomenu na to, jak jsme se s mojí milovanou babi rády dívaly na jeho filmy a komedie… Pierre dokazuje, že věk je opravdu jenom číslo. V létě točí dva filmy a navíc produkuje fantastické víno…“ dodala Taťána, která se na konci loňského roku rozešla s Ondřejem Brzobohatým.

„Jeho vitalitu, energii a humor obdivuje celý svět a já s ním, na vždycky pro mě bude ten nádherný potrhlý blondýn s černou botou…“ dopsala modelka. S hercem se přátelí již několik let a pokaždé si setkání užijí.

Modelka si vyšla s hercem téměř ve sportovním

Tentokrát se sešli u vody, a jak to vypadá, zrovna si objednávají něco dobrého k jídlu. Táně to velmi sluší, na sobě má černý rolákový svetr a na hlavu dala světlou kšiltovku. Vlasy si nechala rozpuštěné a vypadá, jako by šla zrovna náhodou kolem.

Herec se vedle ní usmívá a je vidět, že je mu v její společnosti dobře. Není divu, Taťána je opravdu krásná žena, která nás reprezentovala i na Miss World. Tuto soutěž navíc jako jediná česká kráska vyhrála, a může se tak pochlubit prvenstvím, které jí jen tak někdo nesebere.

Kromě toho je mimořádně aktivní, co se týče charitativních projektů. Objevuje se na spoustě místech, ale umí si také užít dovolenou. Nedávno se třeba vydala do severních zemí, kde se fanouškům předvedla nejen v huňatém kabátu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články