Taťána Gregor Brzobohatá dostala kvůli prkotině pořádnou čočku. Dle mnohých spadla na úplné dno

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tatana kucharova
Zdroj: Profimedia

Na konci léta tohoto roku se manželství Taťány Gregor Brzobohaté s Ondřejem G. Brzobohatým rozpadlo a v současné chvíli má modelka těsně před rozvodem. Od té doby, co už se slavným hudebníkem netvoří pár, hrne se na ni z mnoha stran kritika. A svým vánočním přáním na Instagramu si moc nepomohla.

Jako mnoho dalších celebrit i ona se pokusila fanoušky na sociálních sítích získat tím, že bude sdílet fotografii vánoční pohody a popřeje všem krásné svátky. Jenomže zatímco jiní přidali na Instagram a Facebook fotografie vánočních stromečků, své veselé obličeje a upřímná přáníčka, ona zapojila reklamu.

V příspěvku popřála fanouškům hezké Vánoce a zmínila i firmu na toaletní potřeby, se kterou spolupracuje. Navíc v příspěvku společnost označila, a ačkoli se snažila tvářit, jako že vše myslí upřímně, fanouškům hned došlo, že v tomhle případě jde spíše o peníze. A tak se na ni strhla obrovská vlna kritiky.

Do všeho se cpe reklama

V komentářích na modelčině Instagramu se to začalo hemžit dotčenými zprávami o tom, že v dnešní době se reklama dává úplně do všeho, a dokonce i svátky, které mají být upřímné a plné pohody, někdo dokáže využít pro svůj vlastní prospěch a pro získání peněz.

O to více celou řadu lidí mrzí, že to udělala právě modelka, kterou jinak vždy obdivovali. V tomto ohledu je Taťána zklamala a oni rozhodně nešetří ostrými slovy. „Teda vy jste dopadla,“ napsal jeden z nich, zatímco další se rozepsal: „Teda, Táňo, aspoň na ty Vánoce to mohlo být od srdce, a ne jen všechno přes byznys.“

Ne všichni fanoušci ale byli tak mírní. Mnoho z nich se nebálo komentáře přiostřit, a večer si tak nespíš autorka příspěvku moc milých slov nepřečetla. Nechyběly nadávky, výčitky, ani posměšné komentáře, které modelku doslova zostudily. Chtěla možná peníze, místo toho má ale z ostudy kabát.

Reklama i na toaletní papír

„Letošní Vánoce jsou možná trochu na prd, ale vaše reklama na hajzlpapír mě i tak dostala,“ napsal například jeden z fanoušků, načež ho další doplnil: „Taky na tom stole mohly být decentně položené vložky nebo tampony, aby ta harmonie byla dokonalá…“

„Chápu, že před rozvodem se vám kapesníčky hodí, ale není zrovna potřeba dělat reklamu na Vánoce,“ přisadil další fanoušek bolestivý komentář. „Je to úplné dno, je mi trapně i za vás,“ dodává další. Milých komentářů rozhodně Brzobohatá pod fotkou moc nenajde.

Její příspěvek je důkazem toho, že kdo chce moc, nemá nic. Chtěla nejspíš využít spolupráce se známou značkou a zároveň možná opravdu i popřát krásné Vánoce, místo toho ale naštvala mnoho fanoušků, kteří na ni teď změnili pohled. Bude asi trvat, než si je znovu získá.

Zdroj: Aha!, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články