Táňa Pauhofová je v 9. měsíci těhotenství. Pokojíček pro miminko zařízený ještě nemá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tana pauhofova
Zdroj: Profimedia

Táňa Pauhofová o svém těhotenství dlouho nemluvila. Jenomže s rostoucím břichem nemohla tajemství utajit, takže nakonec její očekávání prasklo. V současné době je nastávající maminka v 9. měsíci těhotenství, nedávno ze Slovenska přijela dokonce do Česka kupovat kočárek. Naznačila také, zda čeká chlapce, nebo holčičku.

Spekulace o jejím těhotenství se poprvé vynořily zhruba v polovině března. Od té doby byla Pauhofová v hledáčku médií. Nakonec se ukázalo, že je to skutečně pravda. Se svým o deset let mladším partnerem Jonatánem skutečně herečka čeká miminko.

Právě on v médiích potvrdil, že představitelka Lídy Baarové bude brzy novopečenou maminkou. I ona sama začala o svém těhotenství veřejně mluvit a Blesku se svěřila, jak v současné době bojuje s těhotenskými emocemi, ale také kilogramy, které nabrala.

Olivová barva

„Je to už náročnější a hůř se pohybuji, ale cestu jsem zvládla. Navíc jsem si vybrala barvu, na kterou jsem čekala, takže jsem nemohla přijet dřív. Do porodu mi zbývá necelý měsíc. Pohlaví miminka s manželem a rodinou víme, ale necháme si pro sebe i jméno,“ prozradila Pauhofová.

Do Česka přijela pro kočárek v olivově zelené, což značí, že miminkem bude spíše chlapec, na druhou stranu nic není jasné, protože mnohé maminky tmavší kočárky pořizují i pro holčičky.

Táňa podle svých slov přibrala od začátku těhotenství 15 kilogramů, váha je ale to poslední, co řeší. „Neměla jsem žádné speciální chutě, akorát jsem se neomezovala. Paní doktorka říkala, že přibírám tak akorát. Neměla jsem ani žádné těhotenské nevolnosti, prostě jsem brala vše tak, jak přicházelo,“ vysvětlila herečka. Už se na miminko moc těší a o tom, jak ho přivede na svět, má také jasno.

Manželská opora

„Mám plnou důvěru v lékařích, takže jsem od začátku měla jasno. Manžel chce být u porodu, jen doufám, že to stihne. Vím, že stihne a bude mou největší oporou,“ svěřila se herečka podle deníku Aha! a dodala, že i přes věkový rozdíl je pro ni Jonatán vším, a věří, že bude skvělým otcem.

Pauhofová prý není na miminko ještě připravena se vším všudy, nijak se toho ale nebojí. „Nemám v podstatě žádnou výbavičku ani pokojíček. Ale nevidím v tom problém, beru to s klidem a vše bude nachystáno včas,“ usmívala se během rozhovoru.

Zda nakonec přivede na svět herečka chlapečka, nebo holčičku, to se teprve uvidí. Fanoušci už se nemohou dočkat dalších informací, jasné je ale jedno: Táňa a její manžel budou jistě skvělými rodiči.

Zdroj: Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články