Tamara Klusová vyškolila svoji dceru díky novému filmu s Leonardem diCapriem. Ostatní by si z ní měli vzít příklad

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Klusova Tamara
Zdroj: Profimedia

Partnerská dvojice Tomáš a Tamara Klusovi se na svých sociálních sítích často nevyhýbají ani ošemetným společenským a politickým tématům. Naposledy se trojnásobná matka na Instagramu svěřila, jak učí své děti kritickému myšlení.

Tomáš a Tamara tvoří manželský pár od roku 2013. Společně mají tři děti – dceru Jenovéfu, které jsou čtyři roky, syna Alfréda, kterému je pět a dceru Josefínu, které je osm let.

Matka a influencerka

Tamara se dříve intenzivně věnovala zpěvu. Nyní je spíše ženou v domácnosti. Dál ale pracuje na svých projektech. Nyní například vydává knihu pro děti O všech zvířatech.

Je také velmi aktivní na sociálních sítích, především na Instagramu. Tam se nebojí otvírat ani lehce kontroverzní témata, jako je politika, volby, očkování či koronavirus.

Rodičovská lekce

Často také sdílí zážitky ze svého soukromého života. Její děti jsou na Instagramu už nyní velmi známé. Nyní na sociální sítě opět vyvěsila střípek z jejího rodičovského života.

Tamara i Tomáš na svých sítích vychvalovali film Don’t look up neboli k Zemi hleď!, který momentálně vyvolává značné diskuze. Příběh o tom, jak se k zemi blíží nebezpečná kometa, ale část lidí tomu odmítá věřit, je podle některých trefnou satirou, podle jiných jen nafouknutou bublinou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tamitadyje (@tamara_klusova)

Snaží se děti vést k samostatnému myšlení

U Klusů doma tento snímek každopádně vyvolal diskuzi o tom, jak je důležité o věcech kriticky přemýšlet a ne jen slepě následovat lidi, kteří na člověka mohou působit důvěryhodně.

To vše se Tamara snažila předat jejich nejstarší dceři Josefíně. A to za pomoci příkladu jejich vlastních domácích vajíček. Dceři se snažila vysvětlit, že pokud jí bude ona sama z pozice autority tvrdit, že jsou to vejce z klecového chovu, tak tomu nemusí automaticky věřit.

,,No a o tom přesně tenhle film je, že pravdu musíš ověřit, i když ti ji předkládá tvoje blízká kámoška, máma nebo někdo, koho si vážíš nebo ho obdivuješ,“ uzavřela svou výchovnou lekci Tamara.

Zdroj: Instagram, Prozeny.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články