Tamara Klusová fušuje do nového řemesla. Nejdůležitější zkouškou už prošla

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tamara klusova tomas
Zdroj: Nextfoto

Tamara Klusová chce vydat vlastní knihu pohádek. Nebojí se toho, že by kniha neměla úspěch, protože se nejdříve otevře těm největším kritikům, kterými jsou její vlastní děti.

Tamara už má několik pohádek napsaných a teď už jen čeká, jestli budou mít skutečně úspěch. Neřekla ale naplno, že se chce psaní pohádek věnovat. Manželka písničkáře Tomáše Kluse svůj záměr odhalila ve svém příspěvku na sociálních sítích.

Tamara svůj projekt chce dotáhnout do konce

„Někdy je pro člověka tak strašně moc i tak málo dní jako třeba dva a půl. To se pak dějí kouzla,“ napsala Klusová a dala najevo, že už má něco hotového, ale rozhodně má spoustu práce ještě před sebou. Zatím je se svou prací spokojená a stojí si za tím, co napsala.

„Knížka dostává první obrysy a já si těch několik pohádek poprvé četla v kuse nahlas. V tu chvíli jsem cítila radost. Ta z nich doufám bude jednou cítit, až se v podobě knihy narodí,“ doufá Tamara, kterou zaměstnává hlavně péče o děti, napsal server Aha!

Právě ty se staly prvními posluchači jejích prvních pohádek. „Když se u nich nahlas smály a zároveň jejich příběhy pozorně poslouchaly, prošla jsem nejdůležitější zkouškou prvního kritika,“ dodala Tamara a zatím je na své dílo pyšná. Knihu si ale mohou přečíst také dospělí.

Doufá, že kniha bude mít úspěch, bude i v audioverzi

Tamara se nechala inspirovat minisérií o Boženě Němcové a možná se jí bude chtít vyrovnat. Knihu můžete najít na jejích stránkách v předprodeji, a dokonce bude k dispozici také v audioverzi.

Tamara se na svém instagramu nebojí otevřít také citlivější témata. Stejně jako její manžel se vyjadřuje hlavně na téma invaze na Ukrajině. Sami jako rodina přijali uprchlíky z Ukrajiny, se kterými se spřátelili.

Tamara svého muže doprovází na většinu koncertů, nedávno si dokonce vyrazili sami dva na oběd. I toto na první pohled šťastné manželství si ale prošlo krizí, když vyšlo najevo, že byl zpěvák manželce nevěrný. Tamara se musela hodně rozmýšlet, jestli s Tomášem zůstane. Nakonec ale krizi překonali a platí za krásný pár, který se stará o tři krásné děti.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články