Takto jste hvězdy Harryho Pottera ještě neviděli. Podívejte se, jak vypadaly, když byly malé děti

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Harry Potter
Zdroj: Profimedia

Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton. Čtyři jména, čtyři hvězdy, čtyři představitelé hlavních rolí z filmové série Harry Potter. Zná je celý svět a za svůj život se neskutečně změnili.

Už odmalička je sleduje celý svět, sleduje každý jejich pohyb a všechno, co udělají. Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton, hvězdy filmové série o Harrym Potterovi prakticky vyrostly před kamerou.

Největší úspěch nepřekonal

Největší pozornost na sebe samozřejmě strhl představitel hlavní role Daniel Radcliffe, který jako malý chlapec nosil husté hnědé vlasy, které měl ale sestříhané podle hrnce.

Rád se smál, možná ještě netušil, jak těžký je život, když vás neustále někdo sleduje. Daniel odmalička věděl, že chce být hercem, proto později kašlal na školu.

Myslel si, že je pro jeho kariéru zbytečná a nešel ani na univerzitu. Překonat svou nejslavnější postavu se snažil všemožnými způsoby. Třeba tím, že se na divadelních prknech objevil nahý nebo že absolvoval náročný trénink pro film Ztracen v džungli.

Konec klidného dětství

To malá Emma Watson až chorobně připomínala svou postavu chytré Hermiony Grangerové. Mnozí ji v ní stále vidí, ale dle jejích slov nebyla v tak nízkém věku na obrovskou slávu připravená.

Role hodných holek se na ni po Harrym Potterovi jen hrnuly, čemuž se nikdo nedivil.

Emma se bála být sama sebou i proto, že se jí lidé neustále ptali na její názor. Jenže co má dospívající dívka odpovídat, když na to žádný názor třeba ani nemá? Herectví jí tak trochu sebralo klidné dětství, ona si místo náročného natáčení chtěla kopat za barákem do míče, jíst zmrzlinu a jen tak se flákat. Jenže Hermiona jí klidné dětství vzala.

Našli konečně své štěstí?

I představitelovi Rona Weasleyho vzala jeho životní role dětství. Později se Rupert Grint přiznal, že si občas přeje být neviditelný. A to i přesto, že mu kritici přisuzovali největší talent, a tudíž největší slávu.

Jenže Grint jejich prognózy nenaplnil. Z roztomilého hošíka, který v sobě měl už jako malý neskutečně pokory, se proměnil v kluka, který se nedávno stal otcem a vypadá to, že konečně našel to pravé štěstí.

V prvních dílech filmové série vypadal Tom Felton alias Draco Malfoy jako největší slizoun a negace z něj jen prýštila. Jenže po čase se z něj stal opravdový krasavec.

Není se čemu divit, že média spekulovala o jeho vztahu s krásnou Emmou. Jako malý kluk moc krásy nepohledal, chyběly mu dolní zuby, ale malému Tomovi to, zdá se, vůbec nevadilo.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články