Takhle sexy jste Evu Holubovou ještě neviděli. Tyhle nohy byste rok po šedesátce brali všemi deseti

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
holubová
Zdroj: Profimedia

Eva Holubová řádí na sociálních sítích jako ďas. Příspěvky zveřejňuje s železnou pravidelností a dává si hodně záležet na popisku k příspěvku. Sdílí své přátele z branže, rodinu i vzpomínkové fotky z dovolené.

Česká herečka aktuálně zářící v seriálu Slunečná je pravidelným uživatelem sociálních sítí. Přestože loni oslavila šedesátku, nových technologií se nebojí a do kapsy strčí mnohem mladší kolegy a kolegyně.

Instagramová hvězda

Populární komediální herečku aktuálně sleduje přes dvě stě tisíc uživatelů. Dříve si soukromí střežila, ale s příchodem sociálních sítí se vše změnilo. Nyní je hvězdou Instagramu.

Svým ironickým humorem baví fanoušky snad u každého příspěvku. Vždy si zakládá na dlouhém popisku a sází na profil jednu fotku za druhou. Účet si založila v roce 2017.

Vloni Eva oslavila šedesátku, ale na sítích válí jako mladice. Ačkoli by s úctyhodným počtem sledujících mohla být úspěšná influencerka, reklamám se spíše vyhýbá. Na Instagramu oceňuje lidskou pospolitost, objevuje tam inspirativní ženy a ráda s nimi prožívá vše, co život přináší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Nemá potřebu fotky upravit či stylizovat. Klidně se vyfotí zespodu s dvojitou bradou nebo ve špinavé zástěře. A to je jedním z důvodu jejího úspěchu.

Skvostné nohy

Nedávno Eva sdílela letní vzpomínku, při které možná většinu z vás napadlo, že snad nikdy nebyla Eva tak odhalená.
Slavná šedesátnice vypadá skvostně. V letních černých šatech posetých růžovými růžemi, botách na platformě a s módními doplňky byste jí určitě hádali méně. Štíhlé nohy až do nebe jí může závidět leckterá dvacítka.

Kde snímek vznikl, herečka nenapsala, je ale pravděpodobné, že na její milované Sicílii. Vzpomínku sdílela s popiskem, ve kterém si vylívá srdce ohledně aktuální situace s celosvětovou pandemií koronaviru.

Kolegové ji ale ve špatné náladě nenechali a povzbudit pod snímkem se ji rozhodla Dagmar Havlová, Alice Bendová nebo Lukáš Langmajer.

„Co teď půjdu udělat, abych sobě i všem zlepšila náladu? Půjdu udělat žampionový krém! Máš hezké nohy!“ přidala pozitivní komentář i Halina Pawlovská.

Autor: Naďa Brožová


Související články