Tajnůstkáři ze světa celebrit: Některým se podařilo utajit svatbu, jiným narození miminka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Mendes a Ryan Gosling
Zdroj: Profimedia

Některé celebrity se ve své slávě doslova vyžívají a dělají velkou aféru z každé události ve svém životě. Na druhou stranu jsou tu ale také tajnůstkáři, kteří své vztahy nebo nové přírůstky do rodiny před médii tají. Obvykle nakonec ale přesto pravda vyjde najevo.

Není výjimkou, že se někdo ze slavných ožení či vdá a informaci zveřejní až po celé události. Stejně tak některé celebrity skrývají těhotenská bříška do poslední chvíle. Kteří slavní patří mezi ty největší tajnůstkáře? A co se jim podařilo před médii dlouhý čas tajit?

Média neví, co si myslet

Herec Ryan Gosling a herečka Eva Mendes spolu jsou od roku 2011 a vychovávají dvě dcerky. O svém osobním životě nicméně nemluví. Média tak velmi často spekulují, zda se pár zasnoubil, chystá svatbu, nebo zda to mezi nimi naopak skřípe. Zatím se ale zdá, že jim vše klape a že jednoduše jen nemají potřebu pouštět si do života novináře.

Herečka Alexis Bledel, která je známá hlavně díky seriálu Gilmorova děvčata, se zase v roce 2014 provdala za Vincenta Kartheisera. Média se to dozvěděla až dva měsíce po svatbě.

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku nedávno také překvapila fanoušky. Johnny Galecki oznámil v médiích, že si tajně vzal svou dlouholetou přítelkyni, a navíc přivítali na světě miminko. S novým přírůstkem do rodiny se až několik měsíců po narození pochlubil také Macaulay Culkin.

I v Česku máme tajnůstkáře

Mezi velké bojovníky proti bulvárním médiím v České republice patří například herec Ondřej Vetchý. Ten se vyhýbá novinářům i fotografům a je ochotný jít pro narušení jeho soukromí i k soudu. A už se mu to několikrát vyplatilo, a dokonce vysoudil odškodné, píše web Pro ženy.

Svou rodinu brání před médii také Karel Roden. Ten velmi rád promluví o pracovních věcech, jakmile ale přijde řeč na osobní život, novináře si k tělu nepouští. Rozhovory šetří i Viktor a Jana Preissovi.

Není zkrátka výjimkou, že se celebrity pokoušejí své soukromí střežit a rozdělovat osobní život od toho pracovního. Mnohdy je to ale velmi náročné a ne všem se to podaří, i když by si to možná někdy přáli.

Zdroj: Buzz Feed, Elle, Hollywood Life, Life&Style, Pro ženy, Elle

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články